какви изследвания

  • 826
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 176
здравйте и честит празник
Искам да ви попитам трябва ли да се правят някакви изследвания на бебче на почти 6 месеца,тъй като до сега не са му правени никакви,а педиатарката не казва нищо моля да ми кажете.

# 1
  • Мнения: 475
Ако бебока няма никакви проблеми не виждам защо трябва да се правят изследвания.На нас досега не са ни правили newsm10

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
На нас ни вземаха кръв и урина.

# 3
  • Самоков
  • Мнения: 561
На 6 месеца му взеха кръв и урина, на 1г. също.

# 4
  • Мнения: 683
На 6 месеца му взеха кръв и урина, на 1г. също.
И при нас така. Мисля, че така е по здравния календар.

# 5
  • Мнения: 2 891
Да, така е. Още помня с колко зор взех урината и колко контейнери изхабих Simple Smile

# 6
  • Мнения: 451
ние още не сме стигнали дотам, но знам, че при навършени 6 месеца се взимат кръв и орина. При всичките ми познати с бебета е така

# 7
  • Мнения: 227
 И на нас ни взеха кръв и урина на 6 месеца.

# 8
  • Мнения: 144
И на нас ни взеха кръв и урина на 6 месеца.

# 9
  • Мнения: 115
Кръв и урина, за да се види дали няма анемия.На мен така ми каза докторката. Но ние го отложихме за този месец, защото когато бях на миналата консултация / февруари месец/ ми каза че има още много болни пред лабораторията и по-добре да не ходим с бебо. Може и на вас за това нищо да не ви е казала.

# 10
ние сме на 5месеца и половина ина нас педиатарката ни   направи изследвания за кръв и урина. Peace

# 11
  • Варна
  • Мнения: 389
Има задължителни изследвания при 6 навършени месеца.Не се притеснявай на следващата консултация ще ви кажат.

# 12
  • Мнения: 2 159
На 6 месеца му взеха кръв и урина, на 1г. също.
И при нас така. Мисля, че така е по здравния календар.
и на нас ни казаха, че така ще правим

# 13
  • Мнения: 4 621
На 6 месеца се взима кръв и урина Peace

# 14
  • Мнения: 514
А знаете ли някоя частна лаборатория ,в която да вземат кръв на такова малко бебе newsm78

Общи условия

Активация на акаунт