Нов вид крадли

  • 1 933
  • 24
  •   1
Отговори
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Прясна случка с майката на моя приятелка от вчера. Действието се развива с Пикадили в Мол оф София. Мотат се из Пикадили въпросната дама, добре изглеждаща на около 50 години и нейната приятелка и се спират на щанда за салати. Гледат, обсъждат и в това време до тях почват усилено да се бутат 2 много добре облечени жени на средна възраст и също гледат салатите уж Wink. На майката на моята приятелка и прави впечатление и даже се замисля дали да не им направи забележка, че се бутат, но се въздържа... След няколко секунди изведнъж се обръща и в този миг портмонето и пада на земята. Очевидно една от тези двете жени се е опитала да го измъкне от чантата и, но не е успяла до край и го е пуснала на земята. И тук идва изненадата.
Крадлите започват да викат: "Крадец, крадец" и да твърдят, че майката на моята приятелка и нейната колежка са се опитали да ги ограбят. Shocked Shocked Shocked. Жената се е панирала зверски и е останала без думи. От магазина не са се намесили в спора. Тия двете са взели да си бъркат по джобовете да видят всичко дали им е там и са взели да вадят разни 100-левки и 50-левки. И са си тръгнали.
Точно на това място в магазина камери нямало!!! Което ме кара да си мисля, че дамите са в комбина с продавачи и охрана. Или пък, че е проверено вече мястото.
Просто нямам думи за наглостта им. Повтарям - не са били циганки, а добре облечени българки на средна възраст.

# 1
  • Мнения: 3 423
Ми ти как искаш да
изглеждат крадлите.
Мол ъв София, казваш.
Тъжна случка.

# 2
  • Мнения: 2 891
Мястото е проверено, гаранция! Много кофти е това. Не понасям такива хора!!!

# 3
  • Мнения: 9 063
Много жалка картинка Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 936
Ей, ужас. Не стига че ще те окрадат, ами и ще те изложат пред всички. #2gunfire

# 5
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Абе,като им отпера по-два шамара и на двете,ще забравят,че са почнали да викат. fightТа пишман ще стане,че са тръгнали да бъркат във погрешна чанта,а именно моята. Mr. Green
А и като няма камери,върви им вярвай,че съм ги ошамарила.Мммм да
Кой ги е ударил,няма такова нещо.  33uu
Случка преди около три години,със мен и майка ми.
Тръгвам да я изпращам на автогарата,и да не стоим прави,седнахме на една скамейка,докато дойде време за автобуса.Абе усещам,аз,че нещо не е както трябва,ей така,говоря си със майка ми и уж я слушам пък нещо ме човърка от вътре.Автобусната спирка препълнена,всеки се бута и гледа пръв да се качи на автобуса.Усещам по-едно време,че някой ме бутна по рамото.В първият момент си помислих,че е някой минувач,отиващ да пази ред,на автобуса.Но докато,се усетя,видях майка ми как става,както беше пред мен и посяга към рамото ми за чантата ми.От чантата ми бяха остали само дръжките. Shocked
Почнах аз да се тюфкам и аха да зарева.В това време,майка ми забелязва как една жена,едва,едва се изнизва от скупчилите се хора покрай мен.Докато няколко души ме питаха,как защо и т.н,майка ми ей така заряза ме стана и хукна на някъде.Станах и аз поогледах се,ама народ нищо не виждам.Ориентирах се къде е минута по-късно,когато чух гласът и ама едни крясъци не е за разправяне.Викам си край,претрепаха я сигурно тази жена.Помислих,че е видяла човека взел чантата ми и на свой ред той я е набил. Grinning
Измъквам се аз от навалицата и гледам я се дърпа със една,наистина добре облечена жена.Отивам по близко,гледам,ха чантата ми. Shocked
Майка ми дърпа и онази дърпа.
Крадлата на висок глас и на всеуслошание почна да подвиква"Помогнете бе хора,не виждате ли,че иска да ми вземе чантата,махнете я от мен" Shocked
Направо откачих,отидох и помогнах на майка ми да си издърпам чантата,когато госпожата разбра,че номерът няма да мине,тъй като хората които бяха покрай мен,докато гледах слисано само дръжките останали от чантата се притекоха на помощ и ни защитиха.
Крадлата се измъкна по-терлици,но преди да го направи,майка ми от която наистина не го очаквах, че баш на публично място ще го направи и прасна един шамар. Shocked
По късно каза,че ако била нейната чанта,нямало да я заболи толкова много но видиш ли,щото мойта взела.
Та така,благодарение на майка ми и намесата на добри граждани,които се застъпиха за нас,успях да си върна чантата и непокътнато съдържанието и.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 896
Ох, как ме сърбят ръцете за бой  Twisted Evil
Така ша ги насмотам тия, че свят да им са завий...
Ако утре чуете по новините за 30-годишна набила две жени в Пикадили - аз съм...

# 7
  • София
  • Мнения: 2 079
Ако утре чуете по новините за 30-годишна набила две жени в Пикадили - аз съм...
Значи, ако напишат на първата страница на 24 часа и Труд "30 годишна жена наби две" да знаем, че си ти, така ли?!  hahaha Joy

# 8
  • София
  • Мнения: 2 896
Ако утре чуете по новините за 30-годишна набила две жени в Пикадили - аз съм...
Значи, ако напишат на първата страница на 24 часа и Труд "30 годишна жена наби две" да знаем, че си ти, така ли?!  hahaha Joy

Ами в такъв вид това заглавие може да се появи само там  Laughing
Още помня една статия на 24 Часа от преди няколко години с безумното заглавие: "Северен елен уби ловец"

Иначе по темата, да, с чиста съвест ке ги тепам! Посягат на лична собственост!

Последна редакция: чт, 08 мар 2007, 23:29 от Гуш

# 9
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
 Joy Joy
Бедна ви е фантазията какви майсторки на късия разказ има ...
Това е стара постановка, също и номера със скандала  Twisted Evil
Очаквах нещо ново на фронта

# 10
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Ох, как ме сърбят ръцете за бой  Twisted Evil
Така ша ги насмотам тия, че свят да им са завий...
Ако утре чуете по новините за 30-годишна набила две жени в Пикадили - аз съм...
Ако имаш нужда от помощ,обаждай се. Mr. GreenОще сега тръгвам за София. newsm66

# 11
  • София
  • Мнения: 2 623
Точно такива 2 добре облечени
жени - българки откраднаха на мама
портмонето на спирката на тролея  #Cussing out
Преди време мноооого ми хареса един мъж
как преби една циганка в трамвая  Party
Само това ще ги оправи крадците - як кютек !

# 12
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Те добре, че са по турнета из Европа повечето.
Да му мислят хевропейците

# 13
  • Мнения: 239
Баце, тия ако ми паднат нали се сещаш за кое 'падни-стани' ще става дума, а?

# 14
  • Мнения: 780
миналата година така честитиха празника на майка ми  . та : продаваме цветя за 8 март  маз майка ми и мъжа ми . идват две жени , добре облечени , но ромки и започват да се натискат на майка ми и да я разпитват за цветята / а през това време аз правя  букети , а мъжа ми обслужва други клиенти/ . майка ми си слагаше оборота в един джоб / на блузата - на корема и - като тези чантички за кръста/ в едно портомоне и долу - горе на 1-2 часа мъжа ми взема едрите пари и ги прибира в неговият джоб. та както се натискаха и разпитваха , нищо не купиха и си тръгнаха . идва един клиент и майка трябва да му върне , бърка в джоба  Shocked портомонето го няма - със оборот около 100-150 лв . майка ми щеше да умре направо - тя е възрастна - на 65 години , започна да плаче,  като вдигна едно кръво и аз и мъжа ми и говорим че майната им на парите , тя да се успокои каквото станало , станало ., даваме напред и това е . колко време тя не беше на себе си от това което се случи  Sad . явно те са я видяли че си слага там парите , гледа я - възрастна жена и .....  та така ни честитиха 8-ми март . нашите не бяха от новият вид , от старият бяха , ама и ние изгоряхме . при нас 8-ми март е - ден година храни ...

Общи условия

Активация на акаунт