Мошеници в ЦИБАЛАБ

  • 2 549
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 673
Днес Джи Пи-то ми даде направление-талон..или там както се казва, защото по спешност на бебето ми, трябваше да вземем носен секрет. Отивам в ЦИБАЛАБ до ПИрогов. Вътре 20 човека. Има две регистратури - за платени услуги и 2.- за пациенти към ЗК. На първото гише - фуул, на второто никой. Отивам с бебо на второто, но лаборантката ме пита "За какво сте", казвам с направление по ЗК за носен секрет. А лаборантката ,,елате на първо гише. И такааааааааа
   ...........Чакам с бебо, чаакам 20 човека, кой за резултати, кой за друго....И най-сетне идва моя ред. А въпросната лаборантка с усмивка ми казва "това НЕ СЕ РАБОТИ ПО ЗКаса, И струва 17.80".....Е направо мислено и плюх на пъпчивото лице, тип "разчоплена пица". Защото бебето ми беше много зле ...и едвам сме дочакали.....
Затова определям тази лаборатория и нейните лаборанти като чисти МОШЕНИЦИ!!!!

# 1
  • Мнения: 1 409
Съжалявам за това,което се е наложило да преживееш.Надявам се бебко да се оправи бързо.
А що се отнася до ЦИБАЛАБ,те отдавна са известни с това,че са пълни некадърници,но не се ядосвай,а се благодари,че не  са му взели секрет там,защото щеше да останеш изумена от резултата,който може да бъде зашеметяващ и да се наложи да лекуваш нещо,което го няма.Или другия вариант да се окаже ,че бебето ти е напълно здраво,а и идиот би видал,че не е.Зависи в какво настроение са били докато пишат резултатите  #2gunfire

# 2
  • Мнения: 3 456
Днес Джи Пи-то ми даде направление-талон..или там както се казва, защото по спешност на бебето ми, трябваше да вземем носен секрет. Отивам в ЦИБАЛАБ до ПИрогов. Вътре 20 човека. Има две регистратури - за платени услуги и 2.- за пациенти към ЗК. На първото гише - фуул, на второто никой. Отивам с бебо на второто, но лаборантката ме пита "За какво сте", казвам с направление по ЗК за носен секрет. А лаборантката ,,елате на първо гише. И такааааааааа
   ...........Чакам с бебо, чаакам 20 човека, кой за резултати, кой за друго....И най-сетне идва моя ред. А въпросната лаборантка с усмивка ми казва "това НЕ СЕ РАБОТИ ПО ЗКаса, И струва 17.80".....Е направо мислено и плюх на пъпчивото лице, тип "разчоплена пица". Защото бебето ми беше много зле ...и едвам сме дочакали.....
Затова определям тази лаборатория и нейните лаборанти като чисти МОШЕНИЦИ!!!!
Това за тяхната лаборатория ли важи- защото ние почти всеки месец правим такива секрети, понякога с талон , понякога без- така че касата по принцип поема изследването.

# 3
  • Мнения: 2 673
За ЦИБАЛАБ важи, просто според мен въпросната "лаборантка" НЕ ПОЖЕЛА да ни пусне по Здравна каса! Дано някой от шефовете разбере, що за хора работят за него! Защото съм сигурна, че е виновен не собственика на лабораторията, а тези, които са в пряк контакт с пациентите.
А на мои приятелки са пускали носен секрет, просто нямам обяснение защо на нас не ни приеха направлението?!?? Може би защото беше 8-ми март и искаха да ме поздравят като жена и майка с 18 лв Joy

# 4
  • Мнения: 9 074
В Цибалаб никога...да не говорим за фалшивите резултати при изследванията...

# 5
  • Мнения: 236
Жалко, че чак сега видях темата... Точно се връщам от Цибалаб - взеха ми кръв за ТАТ и МАТ антитела. Дано да не сте прави за грешните резултати все пак. Но ще го имам предвид, ако нещо не е наред.... На мен не ми хареса, че е малко мърляво - от едната страна работят с пари, а на 1 ръка разстояние - вземат кръв  Rolling Eyes Дано извадя късмет!

# 6
  • Мнения: 752
Наистина са мошеници, работят мърляви лаборатки, които не си мият и дезифекцират ръцете преди да ти вземат кръв, работят без ръкавици. Абе ужас!!!

Общи условия

Активация на акаунт