Да помогнем на една самотна майка и трите и деца!

  • 9 471
  • 81
  •   1
Отговори
  • Мнения: 639
Наталия е майка на 3 деца.Най-малкото е бебе и тя не може да ходи на работа.По някаква причина и отказват социални помощи и преживява само с майчинство.Живее на първи етаж,а там е доста студено и в резултат има високи сметки за ток,които трудно плаща.
Жената все пак не проси пари,а си ги изкарва с труд.Шие надомно спални комплекти,като печалбата за нея е минимална.
Слагам линк към профила и в Продавалника и към албума с готовите комплекти.Може да си избирате  десени и размери,но пишете и на лични.
Нека и помогнем,като поръчаме за семейството си спално бельо! Praynig
http://www.prodavalnik.com/forum/index.php?action=profile;u=33385
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=103637&view=1&photo=17

# 1
  • Мнения: 836
Браво на жената! Намерила е начин да се справя в ситуацията! Аз нямам нужда от спални комплекти за момента, но ще разпространя информацията сред познати.
Успех й пожелавам!

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 116
Аз искам спален комплект, но не можах да разбера как да си го поръчам!

# 3
  • Мнения: 639
Мисля,че щом имаш регистрация тук,ще имаш и в Продавалника.Ако не,можеш да се регистрираш.Той е дъщерен на сайта БГ мама.Там се продават дрехи и други неща,които не са ни нужни,но могат да послужат на някой друг Simple Smile.
Можеш да и пишеш лично съобщение или на мейла и да се уговорите.Тя има платове,но може и да си поръчаш и друг десен,само,че трябва да и пратиш парите предварително.
Все пак е с ограничени средства!
Мамата е от Плевен и ги праща по пощата.Разходите по пощата ще са най-много 3лв.
Ето линк към Продавалника.Не е в окончателния си вариянт и понякога се мотка.
http://www.prodavalnik.com/ppc/

# 4
  • Мнения: 263
На мен не ми трябва спален комплект, но ми хареса един. Но и аз не разбрах как бих могла да поръчам...

# 5
  • Мнения: 639
Влизаш в продавалника,след това в профила на Наталия,долу има опция"Изпрати лично съобщение" и и пишеш какво искаш.Размери,десен и т.н.Тя като прочете съобщението ти ще ти отговори.Ще ти каже цена и подробности и ако те устройва-поръчвай.Малко на доверие се процедира,но доста мами си поръчаха и са доволни.
Може и на мейла да и пишеш.Тя е много разбрана и търпелива.Ако има нещо друго,питай.

# 6
  • Мнения: 4 555
Аз имам нужда от спални комплекти и ще си поръчам.
При това съм плевенска снаха и няма да има проблем директно да ида и да си ги взема от нея, хем да не се занимава с пощи.
Тези сладурчета на снимките нейните деца ли са?

# 7
  • Мнения: 639
Аз имам нужда от спални комплекти и ще си поръчам.
При това съм плевенска снаха и няма да има проблем директно да ида и да си ги взема от нея, хем да не се занимава с пощи.
Тези сладурчета на снимките нейните деца ли са?
Ами да Simple Smile.

# 8
  • Мнения: 5 317
да побутна темата. Peace

# 9
  • Мнения: 5 790
И аз имам нужда от спални комплекти и ще си поръчам.

# 10
  • Мнения: 4 509
Ами аз й писах на жената сутринта в Продавалника, обаче още нямам отговор. Не че ми е спешно, разбира се, но се чудя тя има ли ежедневно достъп до компютър? Ако не, дали има GSM или нещо такова да й звънна?

# 11
  • Мнения: 5 282
Браво, Desita_    Hug  bouquet!

# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
Възхищавам се на тази жена Heart Eyes Ще си поръчам съвсем скоро!

# 13
  • Мнения: 95
Влизам веднага да разгледам каталога й. И аз ще си поръчам спално бельо.  Hug

# 14

Общи условия

Активация на акаунт