Много съм доволна от антицелулитния

  • 2 839
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 673
....крем на БИОТЕРМА- Целулишок!
Прочетох за него във форума и след размисъл си го купих от Бюти зон, в МОЛ-а на Стамболийски. Е, има го и на Витошка..
Наистина свалих от обколката на гъза и бедрата, а и малко от корема ми се стопи...В началото на мазането съм..даже забравям да мажа всеки ден..

# 1
  • София
  • Мнения: 7 765
А дали става, да го ползвам за около ханша ?  newsm78

# 2
  • Мнения: 2 926
Каква цена е?

# 3
  • Мнения: 2 673
68 лв
мажа навсякъде

# 4
  • София
  • Мнения: 7 765
Може ли да покажеш снимчица на продукта ?

Този ли е ?- http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=31087&goChar=B

Последна редакция: пт, 09 мар 2007, 10:46 от Иля

# 5
  • София
  • Мнения: 7 765
Сега се връщам от Бюти зон в МОЛ-а на City Center и там е 73 лв. А в другия МОЛ - 68 лв. Много странно !  Crossing Arms

# 6
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
А какъв е грамажа на крема? newsm78

# 7
  • Мнения: 313
Към описанието на продукта пише, че е 200 ml

# 8
  • Мнения: 13 512
....крем на БИОТЕРМА- Целулишок!
Прочетох за него във форума и след размисъл си го купих от Бюти зон, в МОЛ-а на Стамболийски. Е, има го и на Витошка..
Наистина свалих от обколката на гъза и бедрата, а и малко от корема ми се стопи...В началото на мазането съм..даже забравям да мажа всеки ден..
Марката е Биотерм,а не Биотерма. А новият- Celluli Peel e още по -добър. Продуктът за корем се казва Абдо-шок и също е  много добър. изобщо- признавам продуктите на Биотерм за тяло за ефективни като цяло/ ползвала съм много от тях/.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 4 383
Марката е Биотерм,а не Биотерма. А новият- Celluli Peel e още по -добър. Продуктът за корем се казва Абдо-шок и също е  много добър. изобщо- признавам продуктите на Биотерм за тяло за ефективни като цяло/ ползвала съм много от тях/.

 Peace  Peace  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 18 679
А диетка пазиш ли? Щото аз с диетка и антицелулитен за 15 лева постигнах страхотен ефект преди 2 години, ама сега не мога да спра да ям, та се чудя да инвестирам ли 70 кинта в нещо, което чудодейно да ми свали 2 см. от бедрата без да спирам сутрешните гевреци Laughing
Стига бе! Без ограничаване нищо не става Naughty За съжаление Sad

# 11
  • Мнения: 13 512
Без диета- категорично няма смисъл да го ползваш. Какъв е смисъла да се мажеш, а да качваш килограами. но ако сваляш и ползваш Биотерм, резултатът неизбежен. А с крема от 15 лева- не знам кой е бил, но аз съм пробвала какви ли не и  с никой не съм имала такъв ефект, както с Биотерм.

# 12
  • Мнения: 5 299
МНого скъпо .... Cry Cry Ще се мъча с гладуване.

# 13
  • Мнения: 13 512
МНого скъпо .... Cry Cry Ще се мъча с гладуване.
Глад му е майката, да....кремовете са далечните роднини..

# 14
  • Мнения: 2 673
Да, крема е 200 мл. има приятен аромат. АЗ нарочно избрах този, а не Пиил или Абдошок. Просто всеки гледа състава и сам си преценява.
Важното е, че имам резултат!

Общи условия

Активация на акаунт