Рамка за вградена МW

  • 1 685
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 934
Нашата кухня е готова. (има я на снимки в "покажете своите кухни") Но се замислих...дали не сбъркахме .... Rolling EyesМного скъпо ми се видя да сложим вградена МW + рамка за такива вградени уреди...сещате се, нали? Получава се много завършена линия, когато вградената печка е отдолу. FlutterА на всичкото отгоре хол и кухня са ни едно помещение и шкаф-колоната с печка и МW се виждат от хола.
Въпросът ми е...къде се продават такива рамки? Колко струват и мога ли сега, когато е готова кухнята да си я сложа? (пазя се една летва от ПДЧ, която ще пасне за подпълване на по-голямата дупка в момента).
Eто за какво говоря...     http://www.evrostil.com/Pict/kuhni/Picture%20025.jpg

# 1
  • Мнения: 18 542
Микровелето за вграждане ли ти е или обикновено не разбрах.

# 2
  • Мнения: 934
Микровелето за вграждане ли ти е или обикновено не разбрах.
Моята микровълнова е стара, свободностояща -на 10г., но си работи и мислехме да си я вземем...
питам за по-натам..можем да си купим за вграждане и да сложим такава рамка
.

# 3
  • Мнения: 18 542
Ако е свободно стояща, не я вгражда в нинакъв случай. Не е проектирана да бъде затворена. В най-добрия случай ще си съсипеш шкафовете. Нашата е вдигната на стойка и стои точно пот горния ред. Понеже решетката, през която излиза въздуха е отгоре, от топлината и влагата са ми се радлепили кантовете на горните шкафове.
Фурните, които са за вграждане са проектирани с тази цел и би трябвало да си имат всичко необходимо, а не ти да мислиш допълнителни рамки и т.н.

# 4
  • Мнения: 934
Ако е свободно стояща, не я вгражда в нинакъв случай. Не е проектирана да бъде затворена. В най-добрия случай ще си съсипеш шкафовете. Нашата е вдигната на стойка и стои точно пот горния ред. Понеже решетката, през която излиза въздуха е отгоре, от топлината и влагата са ми се радлепили кантовете на горните шкафове.
Фурните, които са за вграждане са проектирани с тази цел и би трябвало да си имат всичко необходимо, а не ти да мислиш допълнителни рамки и т.н.

Значи да проверя направо за такава..за вграждане, макар че знам, че са по-скъпи почти двойно т об Rolling Eyesикновените...

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 569
Най-евтините са към 300лв, ако държиш на марка 700-800 поне, отделно рамката 100-тина, с две думи получава се сериозна цифра Confused Аз се чудя дали не може да е в шкаф с вратичка, която да се отваря, когато фурната се ползва. Естествено размера на шкафа да е съобразен с микровелето и да има място за вентилация Thinking

# 6
  • Мнения: 934
Най-евтините са към 300лв, ако държиш на марка 700-800 поне, отделно рамката 100-тина, с две думи получава се сериозна цифра Confused Аз се чудя дали не може да е в шкаф с вратичка, която да се отваря, когато фурната се ползва. Естествено размера на шкафа да е съобразен с микровелето и да има място за вентилация Thinking

Да разбирам ли, че като се купува МW за вграждане се продава към нея и рамката? newsm78

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 569
Не съм съвсем сигурна, видях ги отделно и си мислех че се купуват отделно, не питах подробности обаче. В магазина на Faber i Nardi бяха 120-130лв

# 8
  • Мнения: 928
Рамките за МВ фурни се продават и отделно,но ако ще вземаш определен модел,за него се предлага и съответната рамка за вграждане.По принцип цените на микровелетата за вграждане са доста високи,но ако държиш на такава,има един модел на Конелиано,който е на приемлива цена-около 260 лв с рамката.

 




# 9
  • Мнения: 934
Рамките за МВ фурни се продават и отделно,но ако ще вземаш определен модел,за него се предлага и съответната рамка за вграждане.По принцип цените на микровелетата за вграждане са доста високи,но ако държиш на такава,има един модел на Конелиано,който е на приемлива цена-около 260 лв с рамката.

 






Благодаря ти! Намерих модела в нета HugСега отивам да меря дали ще стане...(има и размери дадени)  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт