седите ли с грим вкъщи?

  • 5 789
  • 126
  •   1
Отговори
  • Мнения: 146
става дума примерно когато се приберете и сте били гримирани -триете ли веднага грима или преди лягане? или ако сеприберете и след няколко часа пак ще излизате-триете и слагате наново преди излизане или не го махате?    newsm78 Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 2 845
Седя с грим, естествено.
Освен това винаги си слагам лек грим след ставане, че иначе съм като измита.
 Embarassed

# 2
  • Мнения: 146
стоя си така, само вечер свалям грима преди сън Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 243
Аз пък бързам да си сваля грима,като се прибера,чувствам се много по леко,при все,че не слагам много боички!
Но ако ще излизам след това,си оставам с него и после само коригирам и подсилвам  Peace

# 4
  • Мнения: 7 723
Стоя си така, не ми пречи, дори и червилото не си "изяждам"  Whistling
Ако ми се наложи пак да изляза, само го подсилвам  Wink

# 5
  • Мнения: 8 917
Свалям го преди сън Peace

# 6
  • Мнения: 313
Предпочитам като се прибера да си сваля грима. Гледам колкото е възможно по-малко да стоя гримирана в къщи, въпреки че не използвам прекалено много мазила.

Последна редакция: пт, 09 мар 2007, 14:21 от nety1412

# 7
  • Мнения: 477
Гримирам се леко дори и да не ми се налага да излизам - ей така, за настроение ! Лицето почиствам преди лягане  Wink

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Преди сън си почиствам лицето.А като си спомня преди години как си лягах гримирана,направо е непростимо.

# 9
  • София
  • Мнения: 275
Аз пък бързам да си сваля грима,като се прибера,чувствам се много по леко,при все,че не слагам много боички!
Но ако ще излизам след това,си оставам с него и после само коригирам и подсилвам  Peace
Абсолютно същото. Peace

# 10
  • Мнения: 6 618
Грима го махам преди лягане. Ако ще излизам предпочитам да  се разгримирам и после наново да се наклепам.
Ако съм си вкъщи и няма да излизам не си слагам грим

# 11
  • Мнения: 3 268
По принцип аз се гримирам съвсем леко,само спирала и червило и съвсем лек руж.Почиствам си лицето преди лягне.През почивните дни ,когата съм си у дома слагам само червило,без него не мога.

# 12
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
стоя си така, само вечер свалям грима преди сън Simple Smile

И аз така,ако се гримирам по няколко пъти на ден ще #Crazy

# 13
  • София
  • Мнения: 3 677
Винаги съм гримирана
Като се прибера и трябва пак да излизам- правя си поправки и готово
Трия грима напълно -преди лягане ЗАДЪЛЖИТЕЛНО

# 14
  • Мнения: 1 813
Сега се прибрах,но ще си изтрия грима чак преди да си легна  Peace

Общи условия

Активация на акаунт