Помощ.... миглите ми:(

  • 13 024
  • 27
  •   1
Отговори
Здравейте!
Надявам се на никоя от вас да не се е случвало, но все пак ако е , моля даите ми съвет. Cry Без да искам с една нова подгъвачка за мигли и ускубах и накъса 80-90% от миглите....Изглеждам ужасно newsm45...С какво мога да ускоря ръстежа им?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Мажеш с бадемово масло сутрин и вечер и никаква спирала.

# 2
  • Мнения: 420
Мажеш с бадемово масло сутрин и вечер и никаква спирала.



 Peace и чакаш докато пораснат отново.

# 3
  • Burgas
  • Мнения: 14
Bademovoto maslo naistina 6te ti pomogne Peace

# 4
Дано Rolling EyesИмам вкъщи така че веднага ще се намажа:) Много се замислях дали да не си сложа от Тривитаминола,че нали подсилва ръстежа на косъма, но за сега не смея ConfusedБлагодаря ви за идеята с бадемовото масло lovekiss

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Мисля, че рициново масло беше за подхранване и ускоряване растежа на миглите  newsm78
Не се тревожи толкова, ще израснат бързо. Аз така пострадах след като си бях сложила изкуствени мигли преди време. Но бързо се възстановиха.

# 6
  • Мнения: 941
а защо не ползваш спирала за извиване на мигли,а се мъчиш с тия железа?

# 7
  • Мнения: 811
Ако пък положението е много зле можеш да пробваш с изкуствени мигли. Доколкото ми обясниха издържат 2-3 седмици. После в студиото, където са ти ги сложили, отиваш и ти ги махат със специална течност, така че да не си оскубеш собствените (които дотогава би трябвало да са достатъчно пораснали)

# 8
  • Мнения: 104
Бадемовото масло наистина помага! Peace

# 9
  • Мнения: 1 975
И аз за рициново зная, но може и бадемовото да помага newsm78 Успех Hug

# 10
  • Мнения: 3 537
Аз също знам с рициново масло  Rolling Eyes Дано бързо ти пораснат  Peace

# 11
  • Мнения: 1 280
Животът на миглата е 180 дни.През това време расте и "остарява",после пада...добре са те посаветвали и аз знам за рициново масло и бадемово,но за Тривитаминола,моля те не си прави експерименти..Окото е невероятно нежен орган,и няма нищо общо с тиквите ни,които ги мажем с бои цял живот и с каквото 4уем.Ще ти пораснат,спокойно...остави ги така,недей да слагаш никакви химии,имам предвид,ако смяташ да слагаш изкуствени-лепилото пак си е химия..остави ги сами да се възтановят.

# 12
  • Мнения: 7 186
Веднъж ми се случи такова нещо, чак 80- 90% от миглите не, ама едно снопче ми се беше откъснало и направо бях откачила, ужасно е! Не съм се мазала с нищо, но доста бързо ми порастнаха отново миглите.
При мен май се беше случило, защото гумичката беше паднала от улейчето  и не бях видяла, оттогави винаги поглеждам дали е там Simple Smile Или пък ако има засъхнала стара спирала по гумичката, пак могат да се отскубнат мигли.
Купи си едни хубави слънчеви очила Sunglasses

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Няма да се плашиш,ще се възстановят бързо.В началото на тютюнджийската ми кариера си опърлих едната мигла.Ама си беше отвратително.Не се гримирах седмица-две и се оправи.Е,тогава тръшкането беше голямо,а сега ми е смешно като си сетя.А и както са ти казали,с едни слънчеви очила си китка.

# 14
  • Мнения: 4 170
Бадемово масло.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт