За Бойко Борисов в "Лице на заем"

  • 1 614
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 817
Здравейте ,търсих в задните страници и не видях такава тема и за това си позволих да започна аз.
Искам да споделя ,че снощното предаване много ме подразни.Ако някой не е разбрал сърдечните отношение на С.Трифонов с Б.Борисов ,то вчера имаше възможност да почувства тази близост Mr. Green
От цялото предаване единствената информация която почерпих е ,че Слави е дал поле на приятеля си Борисов да изрази ,коментира и натрапи възгледие си убежденията си.Това за мен беше ,чиста агитация и реклама на "Герб".
На Бойко Борисов му бе дадено един час медийно време ,да обясни на аудиторията какъв световен заговор има срещу него и движението му,да каже за сетен път колко велик е всъщност той и колко работа е свършил за държавата............ .
А ,момента когато на Куку бенд бяха подадени заявления за членство в партията ,направо ме разби Laughing
Както и да е на мен ми беше много непрятно снощното предаване Thinking

# 1
  • Мнения: 677
Здравейте ,търсих в задните страници и не видях такава тема ..
Е виж пак де..

# 2
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Сериозно ли  ooooh! тъпо

# 3
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Виж аз как добре си живея, като не гледам телевизия.  Laughing
А може би трябва да гледам, за да видя как г-н Борисов ще излезе чист и бял от неприятната ситуация, в която се оказа. Става дума за "разкритията" (слагам в кавички, защото те може и да са разкрития в чужбина, но у нас това си се знае - което не попречи на много хора да гласуват за батьо си).

# 4
  • Мнения: 656
Само да вметна...
А той (Слави де) дали е платил такса на носителите на авторски права на филма "Лице на заем"?...
 Mr. Green

# 5
  • Мнения: 3 423
Аз тоз отговорен другар съм го виждала
само на снимка. Не съм го чула да говори.
Та не мога да си дам мнението. А ми се иска.

# 6
  • Мнения: 677
Само да вметна...
А той (Слави де) дали е платил такса на носителите на авторски права на филма "Лице на заем"?...
 Mr. Green
Заглавията на филми нямат права..

# 7
  • Мнения: 2 891
Не понасям Бойко Борисов!!! Нито като "политик", нито като мъж!!! Пълен медиен позьор!!! За първи път ще използвам  #2gunfire #2gunfire #2gunfire  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 410
Ми,че толкова като ви е дразнел,защо сте го гледали?!
Аз погледнах от хубавата страна и се посмях на чужд гръб Mr. Green

# 9
  • Мнения: 562
И на мен ми хареса  Grinning По-добре да гледам него отколкото Серж например  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 2 891
Ми,че толкова като ви е дразнел,защо сте го гледали?!
Аз погледнах от хубавата страна и се посмях на чужд гръб Mr. Green
Не го гледах, вървеше за фон, докато бях във форума. Пуснах го, за да приспя малкия, че не искаше да заспи...

# 11
  • Мнения: 28
Казват,че Бойко Борисов е "идеалът за мъж на средностатистическата домакиня" Simple Smile Simple Smile

# 12
  • Мнения: 2 891
Явно не съм домакиня!

# 13
  • Мнения: 28
Явно не съм домакиня!

Нее,защо? Явно  не си средностатистическа просто  Grinning

# 14
  • Мнения: 495
Бат Бойко е дъ бест

Общи условия

Активация на акаунт