Откраднаха ни дрешките от детската градина!

  • 1 913
  • 31
  •   1
Отговори
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Вчера като подарък за празника са ни откраднали дрехите от шкафчето в детската градина!
Естественно никой от госпожите и лелята не е видял нищо и не е чул нищо. Само че дрешките с чантата ги няма. Мислите ли че има смисъл да занимавам полицията с жалба по случая! Толкова неприятно ми стана за дрехите но все пак се купуват, майната им на парите но се замислих че утре така може да изчезне и някое от децата? Тогава какво, сигурно пак ще вдигат рамене и ще ми викат ние не сме видели!!! #Cussing out

# 1
  • Мнения: 470
Много неприятно, наистина. Но аз пък вчера се зачудих дали днес например ще си намеря детенцето в градината, защото без проблем влязох и си го взех, в групата нямаше нито учителка, нито лелка Rolling Eyes
Дрешки са ни изчезвали, но не го слагам на сърце, тъкмо повод за шопинг Peace

# 2
  • Мнения: 1 455
Може да е станало някакво объркване знам ли Thinking
Веднъж помолих баща ми да вземе малкия от градина,беше облечен с други дрехи,но от лелките.После се оказа,че те са объркали и след няколко дена се намериха.Та в тая връзка си мисля,че може някой ей така да е объркал...нека лелките да разпитат.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 679
Сигурно е станало някакво объркване с дрешките. Мъжът ми веднъж като я прибираше и му бяха дали пижамата за пране уикенда - бяха я объркали с на някакво друго дете и той понеже няма представа дали не е нейна и си я беше взел човека. А на всичко отгоре и таня беше спала цяла седмица с нея, а пък беше 2 номера по-голяма от нейната - горкото друго дете - то било по-пълничко и на мойта кльоща пижамата му е стояла направо като клин  Laughing Та стават такива работи.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 421
 На щерката в групата имаше едно момченце, което постоянно ходеше и ровеше на децата в гардеробчетата и разместваше дрехите, криеше ги(така и не ми стана ясно как може да скрие нещо в детската градина и после нито чистачка, нито лелки да го видят).
 Един ден - отивам да взема Креми и няма шапка, няма шал, а навън кучи студ. Добре, че по някакво стечение на обстоятелствата имах нейна шапка в офиса(а той е на 5 мин. от детската).
 Две седмици не се появиха и аз ги бях отписала.
 Питах госпожите кое е това дете - не искат да кажат, били говорили с родителите, и те му говорили и т.н.
 Накрая се появиха - детето ги било скрило(иска ми се да вярвам, че е така).
 Изчакай - може действително да са ги разместили някъде по гардеробчетата.

# 5
  • Мнения: 5 468
Може някое дете да е направило някоя беля и да са взели резервните дрехи на твоето дете, като после ще ги върнат. Случва се понякога да няма някой резервен вариант в шкафчето си и да вземат от друго.
Аз веднъж си позволих в яслата да взема от чуждо шкафче памперс, който на другата сутрин забравих да върна и го върнах вечерта, като взимах детето. Ако майката сутринта е видяла, че го няма, а вечерта, че е там..., какво ли си е помислила newsm78. Не я познавах.
Ама нямах избор. Като отидох да взема детето си, гледам я - стои с памперс виснал до земята. Питах лелята, защо й е виснал памперса така (напикан яко, сигурно цял ден не беше сменян Sad), тя ми казва, че нямала памперс в шкафчето. Леле..., а уж всяка сутрин оставях по 3 памперса в шкафа. Както и да е. Разсърдих се, че хем и 3-те памперса ги няма, хем детето ми стои в този вид цял ден и отворих друго шкафче, да намеря памперс. Върнах го, разбира се (не го направих с цел кражба), както и може да бъдат върнати вашите дрехи.

Представи си, че някои дете, се е напикало в градината и майка му не е оставила резервен комплект от дрехи.

# 6
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Лично вчера с лелята от нашата група, която също не е видяла нищо търсихме по всички шкафчета на децата. Обиколихме и цялото спално помещение и групата. Днес сутринта отново коментирахме случая и се оказва че не са имали инциденти с напишквания. Странно ми е че персонала се чувства гузен защото целият етаж на двете групи беше оставен празен. Вървяха много хора по стълбите за третият етаж на градината където имаше тържество. Не ми е приятно но явно че се случва а дрехите не бяха стари Cry Повечето от родителите които видях тази вечер казваха че не са взимали чужди дрешки

# 7
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Не си го слагай на сърце толкова - може да е объркване, може да е скрито от дете, а може и кражба да е, обаче това все пак са комплект дрешки... само вещи. В детската градина на дъщеря ми шкафчетата са отпред, преди самата стая и там децата биват обличани и разсъбличани от родителите преди да ги вкарат вътре или да си ги вземат, така че в тези моменти учителката или лелката и да иска не може да упражни никакъв контрол - не знам при вас как е, но аз не бих могла да ги обвиня. Изчезнали - изчезнали, прежали ги и на другия въпрос - няма абсолютно никакъв смисъл да ходиш в полицията. Дори да ти обърнат внимание и да подадеш жалба, тя просто ще си стои в някоя папка на нечие бюро сума ти време, но дрешките никой няма да тръгне да търси, камо ли да намери.

# 8
  • Мнения: 1 629
Веднъж ми дадоха Климент с розова блузка и дънки с розови пайети Laughing
Почакай, може наистина някоя завеяна баба да се е объркала.

# 9
  • Мнения: 1 883
Според мен още в понеделник информирай лелките и учителките.Ако имате табло на групата може да сложиш обява. На големия син му бяха откраднали обувките,не се намериха.Дядо му  го беше прибрал по пантофи.Много се ядосвам в такива случаи.Тогава бях финансово притеснена, а обувките бяха кожени и скъпи, не можах да му купя други такива и купих маратонки.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 5 497
И нашият тати е носил в къщи чужда пижама. Намирали сме и чужди дрешки за смяна в нашето шкафче
Наистина идеята с обява на таблото според мен е добра..
Страшна глупост да откраднеш детски дрешки на другарчето на детето ти. Чак ми е трудно да повярвам, че може да има такъв човек.
Дано да е станало някакво объркване и да се намерят вашите неща. Hug

# 11
  • Мнения: 51
Дрешки - не, но играчки са ни изчезвали и то много пъти. Госпожите, естествено, нищо не са видели, но в края на краищата по-важно е да пазят здравето и живота на децата ни, а не финтифлюшките им. За мен големият проблем е, че не е редно майката, която е открила чуждата вещ в багажа на детето си /всяка майка добре знае какво е купувала и какво не/, да не я върне отново в градината. Детето ми понякога е носило чужди играчки и е твърдяло, че еди кой си /дете от неговата група/ му ги бил подарил. Още на следващия ден връщам чуждата вещ и моля госпожата да пита съответната майка, дали е истина това.

# 12
  • Мнения: 4 406
в нашата ясла миналата есен изчезна детска количка от помещението, в което ги съхраняват през деня. доколкото чух, персоналът е събрал пари да възстанови количката, явно е била тяхна вината
моя позната влезе да си остави детето и като излезе- й нямаше ботушите. отиде си с едни чехли, които й дадоха лелките (ботушите се намериха скрити в задния двор #Crazy #Crazy)

# 13
  • Мнения: 1 520
Не мога да повярвам, че и това може да се случи в градината. Егати, да откраднеш детски дрешки.

Сложи запитване на таблото. Ама дали ще даде резултат.
Полицията мисля няма да ти обърне много внимание.

Дано се окаже грешка, и виновният да се извини.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт