Ниска плацента

  • 1 812
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Здравейте на всички   Simple Smile Аз съм в 17-та седмица и след преглед с 3D ми казаха че имам ниска плацента  Sad Моля ви ако някой може да ми каже твърде рано ли е да се притеснявам? Вие имали ли сте такъв проблем

# 1
  • в джунглата
  • Мнения: 916
Според мен наистина ти е много рано за притеснения имаш още много време да се вдигне. Моята също беше ниско разположена и въобще не се вдигна просто повече почивка и всичко ще е наред.

# 2
  • Мнения: 2 332
Малко повече трябва да внимаваш - да не се преуморяваш, да не вдигаш тежко. Ниската плацента след 28-ма г.с. (доколкото помня) може и да се вдигне - с нарастването на бебчето - но за всеки случай се пази!  Hug

# 3
  • На морето!
  • Мнения: 5 749
Малко повече трябва да внимаваш - да не се преуморяваш, да не вдигаш тежко. Ниската плацента след 28-ма г.с. (доколкото помня) може и да се вдигне - с нарастването на бебчето - но за всеки случай се пази!  Hug
Взе ми думите от устата  bouquet

# 4
  • Мнения: 91
Още е рано за притеснения. Много е възможно  да се вдигне. Само наистина трябва да се пазиш

# 5
  • София
  • Мнения: 315
Рано е за притеснение.Когато бях бременна ми казаха,че бебето се е хванало много ниско.Дори бях падала по едни сталби Shockedдо нищо сериозн не се стигна,само си натъртих опашката.Поваче си почивай Peace

# 6
  • Мнения: 640
Аз започнах с ниска плацента, а вече съм с превиа. Препоръчва се много лежане и никакво вдигане на тежко. Дано се вдигне при теб  Praynig

# 7
  • Мнения: 143
а след коя седмица трябва да се притеснявам, защото и на мен ми казаха на 3Д-то че ми е ниско разположена, но на последния преглед докторката нищо не каза, а пък вече съм в 31-ва седмица.

# 8
  • Мнения: 2 019
на мен ми се вдигна в 22седмица

# 9
  • Мнения: 270
Не се притеснявай и моята плацента беше много ниско,но при последният преглед ми казаха че се е вдигнала мисли позитивно и всичко ще е ОК. Hug

# 10
  • Мнения: 2 978
Моята си беше ниско долу. После имаше отлепване от едната страна...Ама както са ти казали, лежане му е майката.
Използвай момента и си почивай, че послеееееее Joy Laughing

  bouquet

# 11
  • Мнения: 911
Ниската плацента не е нещо безобидно. Трябва да се пазиш - да не вдигаш тежко, да не се преуморяваш, без излишни емоции, особено отрицателни. Идеалният вариант би бил да не работиш.
Аз в 13 г.с. се оказа, че съм направила плацента превия, макар и парциалис (не пълна), сега съм 28 седмица и е ниска - на 2,5 см от канала. Продължавам да пия магнерот.
Плацентата се вдига до 28 седмица, не след нея, както са писали някои мами.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 392
Аз бях с ниска плацента, но за щастие без последици /неприятни/.
Всичко мина благополучно.

# 13
  • Мнения: 175
Моята бе плацента-превия до към края на 7-я месец , после се вдигна . Няма място да притеснения .Не се натоварвай , повечко лежане. Пази се  и внимавай когато правите секс , може да прокървиш. Аз затова се въздържах от чести контакти почти до края  Crazy

# 14
  • Мнения: 430
И на мен ми казаха в началото че е ниско прикрепена но след това се вдигна  Peace така че не се притеснявай леко бременеене

Общи условия

Активация на акаунт