температура на пюретата

  • 1 932
  • 32
  •   1
Отговори
здравейте, относно температурата на пюретата колко ги топлите и как ги задържате топли ,защтото ние се храним 30 мин

# 1
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Загрявам ги в МВ. И пробвам да са топлички. Ако поистинат не ги загрявам наново. Като  излезем на разходка ги яде даже незагряти. Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 551
Никога не съм ги загрявала.

# 3
  • София
  • Мнения: 15 216
В микровълновата.
Колкото време ядеше-толкова. Не съм ги поддържала топли след това.

# 4
  • Мнения: 1 272
margist, спокойно, мила. Не е чак толкова важно да е точно определена температура пюрето, нито пък да е постоянна. Има бебета, които обичат по-студени пюрета, други-по-топли. Важно е да уцелиш предпочитанията на своето бебе. Аз дори не съм ги топлила в началото. Тъкмо я захраних и тръгнахме по почивки. Там къде ти ще търся МВ.

# 5
аз мисля че на нея и харесват по топли защото в началото яде и после като истине се мръщи затова се чудех как да и го подържам топло

# 6
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
аз мисля че на нея и харесват по топли защото в началото яде и после като истине се мръщи затова се чудех как да и го подържам топло
Може да се мръщи,защото се е нахранила. Не е задължително щом се мръщи да е от това че не са топлички. Peace

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
В микровълновата,но после не претоплям.Едва ли е проблем да го претоплиш още малко.

# 8
  • Мнения: 990
Затоплам ги в МВ и не ги претоплям повече.

# 9
  • Мнения: 2 039
Затоплям ги на водна баня  Peace

# 10
  • Мнения: 887
Еднократно ги затоплям в микровълнова.

# 11
  • Мнения: 3 970
В микровълновата

# 12
  • Мнения: 8 505
Не съм ги топлила,давах ги на стайна Т.

# 13
  • Мнения: 601
аз мисля че на нея и харесват по топли защото в началото яде и после като истине се мръщи затова се чудех как да и го подържам топло
Може да се мръщи,защото се е нахранила. Не е задължително щом се мръщи да е от това че не са топлички. Peace
А може и да е защото е студено. Александра ми е такава туткава също и като и истине пюрето, ако не и го затопля пак, не яде.

# 14
  • Мнения: 6 461
В микровълновата става бързо и лесно . Peace

Общи условия

Активация на акаунт