болки в гърдите

  • 2 288
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 304
Много необичайно за мен е това състояние в което съм сега.Обикновенно 5-6дни  преди М имам напрежение и болки в гърдите ,а този месец от 13 ден съм така .Тогава може би съм имала ову.Секса беше един ден преди и един след овуто .Възможно ли е тази болка в гърдите да е нещо ,което отдавна искаме -бебе.Сега ми е 21ден.Идва ми на 27-28ден обикновенно.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 247
Според мен е доста рано да се каже, освен това болки в гърдите понякога се получават доста преди менструация, поне при мен е така от време на време. Съветвам те да не си внушаваш преди да си сигурна, съвсем добронамерено, защото след това има вероятност да се разочароваш.  Hug, и разбира се има време за положителен резултат. Желая ти от сърце онази гадната да не те навестява в следващите 9 месеца. Успех!

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 1 708
Миличка, мене също ме боляха гърдите около 5-6 дни преди цикъл преди. Но откакто бебеправим, а това са вече 6 месеца, гърдите ми наедряват и започват да ме болят винаги веднага след овулацият, т.е. 14 дни всеки месец си ме болят ужасно. Така че не се надявай прекалено, но дано пък при теб да е станало. Желая ти го от сърце!  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 919
 newsm78 тя болкаата при мен беше / и още я има де/ нещо като раздърпване на гърдите на кожата де, опъване и определено  гръдната ми обиколка се е увеличила..

# 4
  • Мнения: 354
Моите гърди започват да ме болят веднага след овулацията. Когато забременях болките се появиха едва ден - два преди очаквания М. Дано при теб тези болки са това , за което си мечтаеш.

# 5
  • Мнения: 10 982
И двата пъти предположих, че съм бременна точно и само заради болките в гърдите Peace Peace
Преди М или Ову нямам, но това си е индивидуално.
Надявам се и при теб тези болки да са предвестник на нещо чакано и желано!   bouquet

# 6
  • Мнения: 741
Това беше нещото,заради което се усъмних,че съм бременна.Преди цикъл винаги ме болят,ама до такава степен никога не е било.Освен това така се надуха,че си мислех,че ще се пръснат и се появи един сърбеж по зърната.Нямах никакви други симптоми, освен това.Дано да е така и при тебе,успех!

# 7
  • Мнения: 4 555
Моите гърди започват да ме болят веднага след овулацията.

 Peace
И мен така. Само че в месеца, когато не ми дойде, имах силен сърбеж по зърната. Само това беше, което го е нямало другите месеци.

# 8
  • София
  • Мнения: 626
Дано болките да са от радостно събитие,за което трябва да ни се похвалиш!
Стискам ти палци!!!

# 9
  • Мнения: 566
Стискам палци да е за хубаво

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
И аз ти пожелавам да е това, което искаш.

Само за протокола - гърдите ми също наедряват и започват да болят след овулация, без да планирам бременност.

# 11
  • Мнения: 304
Поради факта ,че до сега не съм имала такива симптоми  си мисля и надявам ,че е нещо по -различно и то хубаво .Иначе колкото индивиди толкова вкусове ,усещания и особенности. Ако съм имала качествена ову и секса е бил навременен каква може да е била причината да не стане .При нас спермограмата е добра .Разъждавам и аз  и явно от голямото ми желание пиша глупости.Хормонално би следвало да са добре нещата ,ако има качествена ову,спермограма добра ,секс навреме .Значи остава генетични или някаква несъвместимост.Ько този път не стане започвам с БТ и тогава ще Ви моля за помощ.

# 12
  • Мнения: 3 988
Миличка, мене също ме боляха гърдите около 5-6 дни преди цикъл преди. Но откакто бебеправим, а това са вече 6 месеца, гърдите ми наедряват и започват да ме болят винаги веднага след овулацият, т.е. 14 дни всеки месец си ме болят ужасно. Така че не се надявай прекалено, но дано пък при теб да е станало. Желая ти го от сърце!  bouquet

И при мен е точно така, както пише Hariela. Ние бебеправим от една година и половина. Болките в гърдите започнаха да се появяват по-рано (веднага след овулацията) преди една година.
Аз съм жена с малки гърди и по тази и някои други причини не нося сутиен. Откакто гърдите започнаха да ме болят по почти половин месец, си купих сутиени и ги нося. Иначе почти всяка крачка е болезнена, колкото и да са малки, пак се друсат.

Дано при теб да признак за бременност! Пожелавам ти го от сърце. Simple Smile

# 13
  • Мнения: 4 700
Дано да е от това  baby_neutral При мен болките zапо4наха съвсем нормално и си помислих, 4е 6те 4акаме о6те един месец, но бе6е от бременноста. Така 4е надежда има. И съ6то zапо4наха няколко дни след овулацита. Успех и дано скоро да се похвали6  Hug

# 14
  • Мнения: 114
Стискам палци да е това за,което се надяваш.Желая ти го от сърце.И ние опитваме за бебе вече трети месец,но не се получава.И при мене този месец гърдите започнаха да ме болят много по-рано от обикновено-около 10-11 дни преди евентуалния цикъл.Интересното е,че зърната адски много ме болят,дори ме е страх да ги докосна.

Общи условия

Активация на акаунт