Шампоан, балсам и маска Престиж?

  • 1 645
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 111
Здравейте, мили мами!
Днес си купих 2 бои лонда 87 (русичко)   newsm03   и шампоан за руса коса (неоцветяващ, а поддържащ- така каза продавача), балсам универсален и маска за коса. Утре ще се боядисвам, а останалите неща ще ги пробвам след 3 дни и нямам търпение да разбера дали са качествени. Някоя от вас ползвала ли ги е? Евтини са, всичко с боите ми излезе само 15 лева, а марковата козметика знаете колко струва. Чудя се - щом е българско и родно и евтино, това нали не значи че е некачествено? Благодаря ви и се извинявам ако повтарям тема на някоя мама.    newsm51

# 1
  • Мнения: 4 770
Пробвала съм шампоана за потъмнена коса и стоеше много жива и витална, маската също ми е фаворит! newsm10

# 2
  • Мнения: 1 234
На "Престиж" съм ползвала само тониращия балсам-убива жълтеникавия оттенък,който много често се получава като се боядисам.Доволна съм от него Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 1 951
Точно си търся нов шампоан.

# 4
  • Мнения: 1 037
"Лонда" ми е любимата марка боя за коса и винаги си вземам 18-ти номер,ама миналата седмица сглупих и взех 87-ми Confused-резултата беше сиво-син цвят на косата,направо изпаднах в див ужас  ooooh! След което се наложи отново да я боядисвам ConfusedСега като видях,че и ти си взела това номерче боя и.... Дано ти си останала доволна /виждам че поста е от март месец / Flutter  Peace

# 5
  • Мнения: 4 111
Momi4eta,6te me izvinite,no za men prestij si e palen bokluk,uverih se sama.A za Londa 87 q izpolzvam to4no za 5 minuti-capam i razresvam samo zaradi siviq ottenak,koito kolkoto i da si vni6avam ne se polu4i ot balsama za siv ottenak na Prestij. Sajalqvam 4e vi ma4a s latinicata,no v momenta vi pi6a ot mob.tel.

# 6
  • Мнения: 4 770
Ще ми кажеш ли как пишеш от мобилния тук във форума?  newsm78

# 7
  • Мнения: 4 111
?? ?? ????? ?? ??? ????? ?? ???????? ??? ??? ???????  newsm78
tezi dni tova mi e edinstveniqt variant-tel.mi ima internet,no nqma kirilica i si vlizam,no ma4a horata da 4etat latinica.Ako iska6 podrobno obqsnenie-kaji.

# 8
  • Мнения: 4 770
Ами, извини ме!  Embarassed Embarassed Embarassed Аз досега не съм пращала смс от телефон към някой сайт и за това попитах. Обясни ми, Embarassed ако искаш.

# 9
  • Мнения: 4 770
Ох, като прочетох мнението пак те разбрах. Влизаш си направо в нета. Сега вече ми е ясно.  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 4 111
??, ???? ???????? ???????? ??? ?? ???????. ?????? ?? ??????? ? ????. ???? ???? ?? ? ????.  Simple Smile
ako iska6 da polzva6 i ti,trqbva telefonat ti da poddarja WAP,otiva6 v ofisa na mobilniq operator,pravqt ti nastroiki i gotovo-vzliza6 si kadeto iska6.

# 11
  • Мнения: 4 770
Хей, споко бе! Аз по принцип съм мобил-маниачка  Embarassed Просто помислих че праща имейл някак си към сайта.

Общи условия

Активация на акаунт