Ламинат-къде?

  • 13 377
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 11 658
Пуснах аналогична тема в "На пазар",но почти никой не ми отговаря,всъщност само един потребител.Затова си позволявам да я пусна повторно тук и без това се чудех доста къде е по-правилното място да я пусна.
Спешно /за утре/ ме интересуват координати на магазини за ламинат.
Предварително благодаря! Hug

# 1
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Ако уточниш от кой град си на хората ще им е по-лесно да помогнат Wink

# 2
  • Мнения: 2 751
Пуснах аналогична тема в "На пазар",но почти никой не ми отговаря,всъщност само един потребител.Затова си позволявам да я пусна повторно тук и без това се чудех доста къде е по-правилното място да я пусна.
Спешно /за утре/ ме интересуват координати на магазини за ламинат.
Предварително благодаря! Hug
Ако си от София, ти препоръчвам склада в Левски. Имат голям избор и цените са добри. Монтажът е безплатен и го слагат качествено. Ние сме доволни.

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
На Стамболийски малко преди Мол-а има един много голям пагазин с голям надпис - ПАРКЕТИ. Няма как да го пропуснеш. Има огромен избор и цените ми се виждат ок Peace

# 4
  • Мнения: 5 790
Аз и тук ще пиша  Embarassed
Сетих се за още един магазин, откъдето мама и тате си купиха за тях ламинат. Там продават и паркет от масив. Намира се на бул. Цар Борис 3, в дясното локално платно посока от Красно село към Пирогов, на спирката на бул. Акад.Ив.Гешов, в един нов блок е.
Уф, дано ти помогнем.

# 5
  • Мнения: 4 970
Срещу румънското посолство.Пада се  между Черковна и  Иван Асен.И там е безплатен мо нтажа

# 6
  • София
  • Мнения: 11 658
Благодаря ви много! HugДа бях си пуснала от самото начало темата тук!
Ако уточниш от кой град си на хората ще им е по-лесно да помогнат Wink
Уточних!
Алекс1 отново ти благодаря  bouquet.И за този магазин се сещам понеже живея в тази част на София и отивайки към центъра май съм го виждала.
kalli а този склад в Левски да не е в една къща м/у Ботевградско шосе и Владимир Вазов ли се казваше другия булевард  newsm78?
belinda и този магазин го знам,ако става въпрос за паркетите Space
velmar ще го преслушаме и този магазин.

# 7
  Що се касае до магазина в "Левски" ,там се продават ламинираните паркети внос от фирма "ЛИА". Така ,че ако са Ви  направили добро впечатление - по добре отидете до извора,защото там има повече модели и цветове. Един от магазините им е на ''Ботев" до площад "Македония".

# 8
  • Мнения: 2 751
kalli а този склад в Левски да не е в една къща м/у Ботевградско шосе и Владимир Вазов ли се казваше другия булевард  newsm78?
Двете улици, които посочваш са доста далеч една от друга, но иначе да-м/у двата булеварда е този склад.
Ако решиш да ходиш, ще ти издиря адреса и ще ти го пратя  Grinning

# 9
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Ако уточниш от кой град си на хората ще им е по-лесно да помогнат Wink
Уточних!

А тъй Laughing

# 10
  • София
  • Мнения: 11 658
Хайде пак помагайте,че още нищо не съм избрала.

# 11
  • Мнения: 2 751
Хайде пак помагайте,че още нищо не съм избрала.
Ето линк към мястото в Левски, където продават Ламинат. Ние сме доволни:
http://bgmaps.com/map.asp?sid=6ad21e147d5f3d4cb9243cd42ee6157b&a … p;ix=61&iy=48
Значи, не съм сигурна, но мисля, че се намира на ул Лепенец. Ако не е точно на тая улица, отидете до там и попитайте къде е склада за ЛАминат, почти всеки го знае.

# 12
  • Мнения: 79
И аз съм доволна от склада в кв. Левски  newsm10

Предлагат доста голям избор, цените са добри. И си го окомплектоваш на място от - до: с первази, подложка за ламината... капачки и ъгли за первазите и разните джиджавки за закрепване...  Simple Smile

Монтираха ни го на следващия ден, след покупката  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 8 999
Моят е от магазина на Стамболийски - и там е безплатен монтажът, предлага се и пълна окомплектовка, допълнителна екстра е едно лепило, което уплътнява фугите и на практика паркетът става влагоустойчив /купува се допълнително, но слагането му е безплатно, заедно с монтажа/, изборът е много голям, а и повечето ламинати са с висок клас износоустойчивост.

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
В практикер има голям избор и доста компетентен персонал,който ще те насочи за правилният избор.

Общи условия

Активация на акаунт