Усетихте ли имплантирането

  • 69 603
  • 31
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 963
Здравейте дами. Незнам дали темата ми е за тук,
но моля ако греша модераторите да я преместят.

Та въпроса ми е усетихте ли имплантирането на зародиша?

Днес на няколко пъти получавам прерязваща болка ниско долу, по-често в дясно. Наподобява порязване с хартия. Освен това си чувствам корема ниско долу, може би където се намира матката  стегнат, сякаш имам мускулна треска. Дали според вас това може да са симптоми на имплантиране?
Забравих да спомена, че днес ми е 7 ден след овулация.

# 1
  • Мнения: 30
Може да прозвучи странно, но и аз снощи усетих едно срязване ниско долу. Не мога да го опиша. Беше по-болезнено и по-продължително от спазъм. Около десетия ден от овулацията съм, така че  newsm17.  За съжаление аз не меря БТ, но понякога сутрин и то след движение слагам термометъра в д-то.  Wink
Стискам палци...Дано тези неразположения да са добър знак!

# 2
  • Мнения: 2 309
Този месец имах такова усещане,да видим Mr. Green

# 3
  • Мнения: 701
Имах такива болки около овуто,точно в месеца в който забременях,но тогава бях решила че този месец няма да стане и не им обърнах внимание- сега си давам сметка че може да са били сигнал за имплантиране... newsm78

# 4
  • Мнения: 9 902
тц.
Усещах опъване в десния яйчник/все едно на ластик закачен/, но това продължи поне две седмици.

# 5
  • Мнения: 1 919
 на няколко пъти получавах прерязваща болка ниско долу, по-често в ляво. Освен това си чувствах  корема ниско долу, може би където се намира матката  стегнат, сякаш имам мускулна треска.

# 6
  • Мнения: 2 019
на няколко пъти получавах прерязваща болка ниско долу, по-често в ляво. Освен това си чувствах  корема ниско долу, може би където се намира матката  стегнат, сякаш имам мускулна треска.
и аз така

# 7
  • София
  • Мнения: 35 920
Имплантацията е от 7 до 10 ден след овулацията и не се усеща.

# 8
  • Мнения: 15 619
А  на мен болките ми не спряха, докато не се загнезди в матката...
С първата бременност нямах такива усещания.

# 9
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Най- вероятно просто си въобразяваш...

# 10
  • Мнения: 4 555
Не съм усещала никакви болки в яйчниците поне до 6-тата седмица.
По време на имплантирането имах кафеникавото зацапване, за което бях чела в този клуб и така го разпознах.
Благодаря на момичетата, че толкова неща научих от тук и за много неща бях подготвена и знаех какво да очаквам, че до сега не съм имала никакви притеснения!   bouquet

# 11
  • Мнения: 4 700
Аz пък 7 дни след овуто имах такаво главоболие. От секундата в която си отворих о4ите сутринта, до секундата, в която ги zатворих ве4ерта.  #Crazy Но дали е имало не6то об6то с имплантирането... newsm78

# 12
  • някъде там
  • Мнения: 1 465
Аз имах само зацапване,мислех,че ми идва цикъла,защото изобщо не сме правили опити за бебе. Като не се случи това взех да се замислям......... но си изчаках датата за цикъла и като ми закъсня вече........ резултата е  октомври ще съм мама. Crazy

# 13
  • Мнения: 560
denis_d извинявай,но написаното от теб над картинката прозвуча едва ли не ЗАДЪЛЖИТЕЛНО и точка по въпроса.И да искате да усещате нещо,не ви е разрешено,защото така пише някъде.
Седмица след предполагаемата ми овулация имах предменструални симптоми.Ако не е било поради имплантиране,не знам по каква призина ги имах като ми беше рано за М.

# 14
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
Два пъти съм била бременна и двата пъти съм усещало това което описваш. Първата ми бременост е неуспешна, но вторят път бях сигурна, че съм бременна още след тази болка. Видях 2 черти 14 дни  Shocked след оплождането. Стискам палци и при теб да е положителен резултата  Peace

Общи условия

Активация на акаунт