Как лети времето, а!?

  • 2 025
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 227
Добро утро!  Hug
Напоследък от 1-2  години насам се чудя как бързо ми минава времето, като че ли лети. чувала съм, че колкото повече расте човек, толкова повече времето придобива по - кратки измерения (newsm78 незнам дали съм достатъчно ясна)
Сигурно не само аз съм забелязала как лети времето, минават бързо часове, дни, месеци! Имаме ли време за всичко, дали един живот ни е достатъчен.
Дано бъде пълноценен, поне!!!
 Приятен, весел и емоционален ден на всички!   bouquet

# 1
  • Мнения: 15 619
Преди години ми се искаше времето да минава по-бързо, да порастна и  тям подобни дивотии  Mr. Green Mr. Green Mr. Green, то затуй и едва креташе, времето, де... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Сега ми се иска да го спра това време Stop Stop Stop,
ама него хич не го е еня за моите щения... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 2
  • Мнения: 3 423
Аз съм си оставила някои отговори за в ада.
Не може да свърша всичко, докато съм тук.

# 3
  • Мнения: 832
Да бе, ужас. Доскоро си викам, айде да дойде първия рожден ден на детето. Той дойде, отмина и докато се обърна, то и половината от втората година минала. В петък си викам лелеее, кога мина тази седмица, вчера беше понеделник. И така, като се замисля времето направо лети.

# 4
  • Мнения: 7 723
Не е важно на колко си години, а на колко се чувстваш  Wink

# 5
  • Мнения: 170
Да, за съжаление лети много бързо и годинките си отиват .Все едно онзи ден бях на 20 , а сега вече почти на 26 Sad , и така както лети съвсем скоро ще стана на 30 smile3511

# 6
  • Мнения: 7 474
Не е важно на колко си години, а на колко се чувстваш  Wink

 hahaha Ти вярваш ли си? Защо ли всички искат да се чувстват на 25, а не са отдавна Whistling Whistling Whistling  С децата имам чувство, че лети още по-бързо  ooooh!

# 7
  • Мнения: 7 723
Не е важно на колко си години, а на колко се чувстваш  Wink

 hahaha Ти вярваш ли си? Защо ли всички искат да се чувстват на 25, а не са отдавна Whistling Whistling Whistling...

 Crossing Arms Ако пък искаш много да знаеш, мама ме е учила, че първите 7 години не се броят, та така че съм си точно на 25  Mr. Green Whistling  Whistling Whistling

# 8
  • Мнения: 515
Добро утро!  Hug
Напоследък от 1-2  години насам... 

 Laughing и аз така напоследък. Кога родих - кога порасна детето.  Hug Че няма да я свърша всичката - няма, но останалото поне да е о.к.  Whistling

# 9
  • Мнения: 10 758
Мдаааа, лети си временцето, но аз не се притеснявам.....някой неща ще ги свърша после Wink

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Как бързо времето лети....  Grinning

# 11
  • Мнения: 5 140
Не е важно на колко си години, а на колко се чувстваш  Wink

 hahaha Ти вярваш ли си? Защо ли всички искат да се чувстват на 25, а не са отдавна Whistling Whistling Whistling  С децата имам чувство, че лети още по-бързо  ooooh!


И двете сте много прави. Peace
Но откакто Ния се роди имам чувство, че времето тече скорострелно. Кога беше бебе, кога стана момиченце....
На моменти се чувствам на 25, а в други дори и по стара, особено кръста като ме заболи. Rolling Eyes Thinking Joy

# 12
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
За мен времето е свързано с нещата, които са се случили. Колкото повече спомени (добри или лоши) от даден период, толкова по-бавно е минало времето.
За мен периодът откак Филипът се роди досега се равнява на около 20 години спомени от основното училище, каквито реално почти нямам.  Sunglasses

# 13
  • Мнения: 17 546
Един безкраен ден
минава покрай мене сякаш цяла вечност...
А пък животът като миг,
незабеляано и бързо си отива...


Колко съм била прозорлива и на 17 години, защото бях на толкова, когато го осъзнах и съм го написала във вид на стих! (има продължение, но не мога да го намеря, за да го цитирам)

# 14
  • Мнения: 4 555
чувала съм, че колкото повече расте човек, толкова повече времето придобива по - кратки измерения
Вярно е. Когато си малък, една година има продължителност... да кажем 25% от досегашния ти живот, т.е. страшно много.
С напредването на годините, една година става с продължителност 2% от досегашния ти живот и като цяло не ти се струва вече толкова дълга. От тук идва субективното впечатление, че на колкото повече години си, толкова по-бързо те минават.
Това няма нищо общо с факта на колко се чувстваш и си е съвсем валидна закономерност.

Общи условия

Активация на акаунт