Боли ли обгарянето на раничка на шийката н

  • 4 823
  • 36
  •   1
Отговори
  • на пистата
  • Мнения: 5 827
позволявам си да пусна тази анкета,защото много жени казват,че боли други не,нека да е в помощ на тези които ги очаква горене за да разберат,че няма нищо страшно.аз съм първа,не боли.

Последна редакция: сб, 10 мар 2007, 11:00 от nameika

# 1
  • Мнения: 105
Ами на мен са ми я горяли със лекарство и не боли

# 2
  • София
  • Мнения: 5 745
Мен пък ме боля. Не знам дали зависи и от начина на обгаряне - при мен беше с ток.

# 3
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
На мен ми я гориха с ток, не боли, не е приятно и се носи миризма на пърлено. Не е страшно, само е неприятно.

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 505
С лазер-не ме боля.

# 5
  • Мнения: 560
Два пъти са ми горили. Единя път с лазер в "Тина Киркова", не ме боля. Втория път с ток в "Пирогов" пак не боля, ама е неприятно. Много мирише на пърлено.

# 6
  • Мнения: 23
И при мен беше така.Не ме болеше изобщо.Само миризмата е неприятна.Обгарянето с ток беше около минутка.

# 7
  • Мнения: 7 723
На мен ми я гориха с ток, не боли, не е приятно и се носи миризма на пърлено. Не е страшно, само е неприятно.

И аз така Wink
Ох, само като си спомних и пак ми замириса  Whistling

# 8
  • Мнения: 1 440
Не искам да плаша никого, но мен лично доста си ме боля, точно както при цикъл. Факт е, че не бях психически подготвена за това и може би за това така го приех.

# 9
  • Мнения: 82
На мен ми предстои да изживея отново тази процедура,но честно казано не се притеснявам изобщо,т.к. по-миналата година ми гориха раничка и не ме боля.Самото усещане е неприятно,но не и болезнено!Надявам се,че и този път ще бъде така,макар че сега раничката ми е доста дълбока и току-виж съм си променила мнението по въпроса Mr. Green

# 10
  • Мнения: 393
  И на мен ми предстои и честно казано си ме е страх,надявам се наистина да не боли. Praynig

# 11
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Малко ме заболя когато по-продължително се задържаше на местото. Болката не е страшна (като менструална) и е за няколко секунди. Нищо страшно.  Peace

# 12
  • Мнения: 2 068
мазаха ме с лекарство и не се получи имаше минимален резултат, за това ми я гориха с лазер
не боли но не е много приятно Wink

# 13
  • Мнения: 6 164
Къде ги горят с лазер?

# 14
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Не са ми я горили, гинеколога ми ме маза с един препарат Solcogyn, няколко пъти, след това раничката изчезна.

Не е болезнено.

Общи условия

Активация на акаунт