проходилка Walk'n Play Jumper

  • 1 602
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
Здравейте,

В момента си търсим бънджи със стойка и случайно видях, че тази проходилка на Peg Perego http://www.pegperego.com/page.php?sid=d37fe91710c62453136e2c81dc … 00000116&cl=N може да се ползва и като бънджи newsm78. Ако някой я е ползвал моля за отзиви.

# 1
  • Мнения: 3 457
znam ,4e q 4akat na kraq na mesec i ,4e tova bilo nowo pokolenie prohodilki Peace

# 2
  • Марс
  • Мнения: 439
А ориентировъчна цена, или не знаем newsm78

# 3
# 4
  • Мнения: 3 457
да това е новата,на картинката ,кочто се увеличава PeaceИма я и в други цветове на сайта на Пег Перего

# 5
  • Мнения: 43
Аз като гледам сайта на Пег Перего и миналогодишния модел е същия. Никой ли не я е ползвал? Сега повече ме интересува бънджи опцията.

# 6
  • Мнения: 3 457
не не е същата,миналогодишния е с 6 колела и не опира до земята,таз  годи6ния е с 4 Peace

# 7
  • Мнения: 466
Може да се нагласи като бънджи, и има 5 позиции на височина. Табличката отпред с играчките може да се изважда и да се ползва за хранене. Седалката е добре запълнена за максимален комфорт и сега с новите колела е направена така, че детето да има по-малък достъп до различни предмети , със широка основа.

Аз не съм я ползвала, но съм виждала стария модел, и ми хареса. Сега  новия може би да е още  по-добър с тези колела.

# 8
  • Марс
  • Мнения: 439
Никъде не видях да пише опция бънджи, на вас някой каза ли ви, или прочетохте от някъде.
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 2/products_id/389
Става въпрос за този модел, той ли има бънджи?

# 9
  • Мнения: 3 457
аз знам ,че това е новата проходилка с 4 колела и незнам какво-но за бънжи нито съм чувала нито съм писала Peace

# 10
  • Мнения: 5 228
На дъщеря ми проходилката беше такава. Предишен модел, вероятно - с 6 колела. Има опция бънджи, но няма нищо общо с това, което човек би си представил. Просто има положение, при което детето може леко да подскача, но е почти както и при нормалните позиции на проходилката, разликата е съвсем малка. Иначе проходилката е много добра - много е стабилна, здрава - в момента трето бебе прохожда с нея и е в идеално състояние.

# 11
  • Мнения: 3 457
е значи те и старите модели са я имали тази функция Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 4 127
Н Има опция бънджи, но няма нищо общо с това, което човек би си представил. Просто има положение, при което детето може леко да подскача, но е почти както и при нормалните позиции на проходилката, разликата е съвсем малка.


Нашето "бънджи" е Fisher Price hop and pop. По-скоро е play center, който свири и свети отколкото бънджи. Подскача, но не е като при бънджито за врата. Ако търсите бънджи на стойка май че най-добрия вариант е Jumperoo на Fisher Price.

# 13
  • Мнения: 43
И аз съм голям фен Fisher Price, но за съжаление няма как да се сдобия с играчките им. Гледам момичетата дето поръчаха през австрийския сайт още не са си получили работите, пък аз и грам не разбирам от немски. Ако някой каже сайт на английски с продукти на Fisher Price и евтина доставка до BG веднага поръчвам. Набелязала съм си доста нещица  Grinning

# 14
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
ние ползваме именно стария модел с 6-те колела в момента, за опцията 'бънджи' подкрепям изцяло Фукла че не става въпрос за бънджитата, които се закачат на вратите и бебоците скачат като пружинки, по-скоро бих казала че проходилката леко прожинира когато детето например ходи и реши да седне, самата седалка леко 'потъва' и се получава по-меко сядане, тъй като децата направо се тръшват,а не сядат внимателно; лично аз съм много доволна от тази проходилка, не е мръднала вече почти 5 мес., когато ходим на гости я влачим, лесно се почиства, играчките се махат, предполаагам че новия модел не е коренно различен от стария, няма да сбъркаш ако купиш именно такава

Общи условия

Активация на акаунт