ДиЕтА зА 9 дНи

  • 8 254
  • 19
  •   1
Отговори
Здравейте!Знаете ли нещо за тази диета:
първите три дни се яде само варен ориз без сол,олио или подправки,
от 4-ия до 6-ия ден --------само варено,(печено)пиле-отново без нищо и
от 7-ия до 9-ия ден --------ябълки

#Количеството е неограничено и може да се яде по всяко време от деня!

Ммного съм развълнувана, защото скоро срещнах 3-тата ми братовчедка и останах втрещена Shocked.Беше отслабнана видимо от тази диета.Правила я е точно 9 дни и е смъкнала 11 кг Heart Eyes(е,тя по принцип е доста пълничка-може би на това се дължи резултата,но все пак...).

Аз по принцип имам само около 3 кг да отслабна ,но исках много да я споделя с вас! Hug
УСПЕХ Peace

# 1
  • Мнения: 5 299
11 кг за 9 дни, ми се вижда мноооого нездравословно!

# 2
  • Мнения: 1 449
11 кг за 9 дни, ми се вижда мноооого нездравословно!

И абсолютно нереално!

# 3
  • Мнения: 727
ами може да се пробваме Mr. Green.........а дали е реално или не,не искам да коментирам

# 4
  • Мнения: 1 339
11 кг за 9 дни, ми се вижда мноооого нездравословно!

И абсолютно нереално!

Напълно реално си е. Все пак момичето има много да сваля  Thinking Ако има 30 излишни кг си е напълно възможно. Ако някой има 5 кг едва ли би постигнал този резултат.

Диетата е доста тежка. Не знам как някой би издържал 3 дни на ориз и то без никакви подправки.... Айде пилето и ябълките ще се преодолеят някак си но само ориз....  Sick

# 5
  • Мнения: 5 299
Ми ако ще и 100 кг да има да сваля някой -  толкова много свалени, за толкова кратко време не са добра идея. Колкото и примамливо да звучи. Килограми трябва да се свалят бавно. Всичко друго води до здравословни проблеми.

# 6
  • Мнения: 1 058
Ми ако ще и 100 кг да има да сваля някой -  толкова много свалени, за толкова кратко време не са добра идея. Колкото и примамливо да звучи. Килограми трябва да се свалят бавно. Всичко друго води до здравословни проблеми.
Определено и аз мисля така. И много ми е чудно как ще ги задържиш тези свалени килограми.

# 7
  • Мнения: 1 043
аз с първата щерка бях качила мнооого килца и като родих без да правя диети си ги смъкнах за три месеца 30 кила  Embarassed, бях 36 кила като забременях и неможех да се храня а като разбрах че ще имаме бебе се тъпчех в началото за да не му навредя с гладуването си после от разни депресии и накрая не ми пукаше колко кила съм толкова силно бях депресирана , дупето ми има такива ужасни стрии сега че не съм се показвала пред хора по бански - не ви съветвам да сваляте така бързо - мислете и за кожата си не само колко кила сте ... няма по гадно нещо от клйощава жена с увиснала кожа и стрии  Sick

# 8
  • Мнения: 408
Едно е сигурното в тази диета - от този ориз най-много запек да получиш.

# 9
  • Мнения: 5 299
Да не говорим, че при човек с повече натрупани килограми, едно такова рязко сваляне - ще доведе до увисване.

# 10
  • Мнения: 1 424
Как оплюхте диетата  Laughing На мен не ми се вижда толкова страшна, пък и ако имаш да сваляш малко кг за 9 дни най-много 3-4 да смъкнеш,от което няма да ти увисне кожата  Naughty
Но към храната може ли да се пият сокове или чай с мед, кафе?

# 11
  • Мнения: 184
мда, знам я тая диета - била на сандра бълок диетата

пробвах я веднъж, стигнах до втори ден и не издържах повече на тоя ориз. но иначе свалих малко Wink

# 12
  • Мнения: 1 101
11 кг за 9 дни, ми се вижда мноооого нездравословно!

И абсолютно нереално!
И на мен не ми се вярва  Thinking

# 13
  • Мнения: 4 151
Нещо не ми се вярва. newsm12

# 14
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Невъзможно!!!!!Организма започва да черпи запаси от себе след  10 ден от гладуването ,а тук нямаме гладуване съвсем нормална диета-3 или 4 килограма.Без ограничения -да хапнем 1килограм ориз или по 2 пилета с кожичката Joy Joy Joy-пък да видим тогава какво отслабване ще падне HugХубава е диетата и здравословна, но се сваля по -продължително време - Grinning

Общи условия

Активация на акаунт