Крем какао?

  • 969
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 120
Ние сме на детска кухня и вчера десерта беше крем какао..та се чудих дали не ни е малко раничко за какао newsm78 Аз все още не давам на детето си и не мисля да давам скоро прекалено сладки и солени храни като шоколад,вафли,бисквити,зрънчовци.Вие как мислите за какаото?

# 1
  • Мнения: 27 524
Не е вредно, от един крем нищо няма да стане.
Гледам да хапва рядко и по малко, общо взето ги избягвам, но не се вманиачавам.

# 2
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Не е вредно, от един крем нищо няма да стане.
Гледам да хапва рядко и по малко, общо взето ги избягвам, но не се вманиачавам.

Подкрепям. А и колко ли е като количество какаото в един крем  Stop

# 3
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Не е вредно, от един крем нищо няма да стане.
Гледам да хапва рядко и по малко, общо взето ги избягвам, но не се вманиачавам.
Peace

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Аз пък не го давам,а си го хапвам аз  Laughing.На нея и давам кисело мляко или нещо друго.

# 5
  • Мнения: 941
да не сме на една и съща кухня? Laughing и нашия десерт вчера беше същия и аз не му го дадох,защото какаото все пак леко възбужда,а той си е достатъчно бесен Joy              ама мисля другия път да му дам малко,беше много вкусно newsm53

# 6
  • София
  • Мнения: 1 457
Аз пък не го давам,а си го хапвам аз  Laughing
И аз правя така в редките случаи, в които съм вземала кухня. Беше много вкусен крема  Blush

# 7
  • Мнения: 1 272
Aз също не давам крема какао. Струва мки се малка бебка за какао.

# 8
  • Мнения: 2 956
Крем какао още не съм давала.Изобщо не съм му давала храни,които съдържат какао (като изключим че татито му дава да си отхапва от вафлите му Wink)

# 9
  • Мнения: 887
Не ползвам услугите на детска кухня,но се съмнявам да дават на бебета нещо,което да им навреди,затова мисля,че няма проблем.

# 10
  • София
  • Мнения: 15 198
Когато имаше крем-какао в кухнята, винаги съм го давала. До едно време беше любимият на Иво.

# 11
  • Мнения: 2 019
Когато имаше крем-какао в кухнята, винаги съм го давала. До едно време беше любимият на Иво.
Peace

# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Крем какао още не съм давала.Изобщо не съм му давала храни,които съдържат какао (като изключим че татито му дава да си отхапва от вафлите му Wink)

В такъв случай е по- добре да си яде крема, вместо вафлите  Peace

# 13
  • Мнения: 8 917
Ние сме на детска кухня и вчера десерта беше крем какао..та се чудих дали не ни е малко раничко за какао newsm78 Аз все още не давам на детето си и не мисля да давам скоро прекалено сладки и солени храни като шоколад,вафли,бисквити,зрънчовци.Вие как мислите за какаото?
Аз го избягвах Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 273
 Confused и ние вчера имахме крем какао идетето си го хапна с апетит и нищому няма,
днес сме на крем ванилия

Общи условия

Активация на акаунт