Целутрон след секцио

  • 2 916
  • 13
  •   1
Отговори
  • Sofiа
  • Мнения: 3 239
Здравейте мами, има ли някоя от вас която да е ходила на такива процедури след секцио и колко време след това.
Питах лекарката, която ме оперира, но тя каза, че не е запозната с процедурата и не може да ми даде адекватен отговор Confused

# 1
  • до Герена
  • Мнения: 118
Много се радвам, че си пуснала тази, защото и мен много ме вълнува въпроса. Grinning
Първо говорих с козметичката ми и тя каза, че няма проблем да се правят процедури на бедра и ханш, но не и на корема. После се обадих на лекарката ми - тя каза, че целутрона по принцип е безвреден и няма проблем, когато са минали повече от 6-7 мес от раждането. Вече и аз не знам  ooooh! Правила съм процедури с целутрон, много съм била доволна от ефекта, но все пак това беше преди да родя.
Наистина ще се радвам, ако някой сподели опита си и помогне да изясним въпроса.

# 2
  • Мнения: 830
Embarassed
А какво точно е целутрон ?
аз пробвах едно на което му викат "корпо" , слагат ти разни електроди на корема , пускат ток , който съкращава мускулите  и по този начин ги оформя .
Да , ама НЕ е за мен - аз съм крайно "гъделичкова" натура и направо , срам , какво да ви казвам , не мога да го понеса туй нещо !!!! Някакво супер странно усещане съчетано с гъдел и гадост  Laughing . Дори в салона не ми взеха пари за пробата че не можаха да стигнат началния оптимален ток ...... Целутрон нещо такова ли е ?
Залагам на упражненията  в къщи ...... за сега .

# 3
  • Sofiа
  • Мнения: 3 239
"Аз също не съм особено компетентна на тема целутрон.
В салона, в който работех преди време обаче имаше целутрон и доколкото съм запозната това е апарат за пасивен спорт базиращ се на определени импулси. Леко раздрусва. Действа като масаж за оттичане на лимфата, но е доста по-интензивен и се води, че има по-бързо действие. Като се оттече лимфата кръвта започва да циркулира по-лесно. Целутрона разбива мастните депа и по този начин разгражда целулита.
Доколкото знам не е вреден. Не би трябвало да ти пречи дори и ако още кърмиш.
Това е, което аз знам за целутрона.
Дано съм ти била поне мъничко полезна."
Това е съобщение, което е в отговор на мое запитване към Ренци на лични. Явно няма да има проблем с тези процедури. така или иначе от днес тръгвам и ще ви пиша какво е положението
 Wink
Стискайте ми палци да има ефект и да не се повредя нещо  Praynig

# 4
  • Мнения: 830
Ще стискаме  Wink
И пиши какво е като усещане после . Дано има ефект !

# 5
Цитат на: nadia
Embarassed
А какво точно е целутрон ?
аз пробвах едно на което му викат "корпо" , слагат ти разни електроди на корема , пускат ток , който съкращава мускулите  и по този начин ги оформя .
Да , ама НЕ е за мен - аз съм крайно "гъделичкова" натура и направо , срам , какво да ви казвам , не мога да го понеса туй нещо !!!! Някакво супер странно усещане съчетано с гъдел и гадост  Laughing . Дори в салона не ми взеха пари за пробата че не можаха да стигнат началния оптимален ток ...... Целутрон нещо такова ли е ?
Залагам на упражненията  в къщи ...... за сега .


Ами точно това е целутронът! И аз съм ползвала "Корпо" и съм много доволна. Тези резултати се постигат по-трудно само с гимнастика.
Не е толкова неприятно - свиква се.
Даже мисля, че Корпото е доста по-добър вариант от разните остаряли целутрони, които все още се подвизават по разни салони.
Обаче за корема след секцио - и аз мисля, че трябва да се изчака известно време - едва ли обаче повече от 2 месеца - раната е зарастнала и матката се е свила вече. Все пак трябва да се попита специалист!!!!

# 6
И освен това - това не е масаж за отичане на лимфата - това е пасивна гимнастика - токът, който се пуска влияе върху мускулите - те се свиват и разпускат. Точно това, което става с гимнастика, само че в пъти по-интензивно.
За 50-минутна процедура с целутрон е невъзможно да се направи каквато и да е гимнастика със същия ефект.

Процедурите с целутрон са само една част от борбата с целулита, но не е достатъчно.

Обаче наистина може да стегне едно отпуснато коремче!

# 7
  • Мнения: 830
Sad Лошо ......  май не е за мене тази работа , мразя да свиквам с нещо , което ми е неприятно като усещане   Thinking  Освен , пак да си помисля ?!
Хайде и други мами , споделяйте  Wink

# 8
  • до Герена
  • Мнения: 118
Цитат на: Valery
"Аз също не съм особено компетентна на тема целутрон.
В салона, в който работех преди време обаче имаше целутрон и доколкото съм запозната това е апарат за пасивен спорт базиращ се на определени импулси. Леко раздрусва. Действа като масаж за оттичане на лимфата, но е доста по-интензивен и се води, че има по-бързо действие. Като се оттече лимфата кръвта започва да циркулира по-лесно. Целутрона разбива мастните депа и по този начин разгражда целулита.
Доколкото знам не е вреден. Не би трябвало да ти пречи дори и ако още кърмиш.
Това е, което аз знам за целутрона.
Дано съм ти била поне мъничко полезна."
Това е съобщение, което е в отговор на мое запитване към Ренци на лични. Явно няма да има проблем с тези процедури. така или иначе от днес тръгвам и ще ви пиша какво е положението
 Wink
Стискайте ми палци да има ефект и да не се повредя нещо  Praynig

Давай!С теб сме! smilie_colors Дръж ни в течение
Сигурно и аз ще тръгна, обаче някъде към март. Ще трябва да се разберем с мъжа да гледа малката, че няма кой.

# 9
  • Sofiа
  • Мнения: 3 239
Момичета ето и отчета: Не съм си мерила обиколките преди и след, но след 12 процедури съм с 2 кг по-лека и определено ми се постегнаха някои части, като поез тези 2 седмици съм яла всичко с изключение на хля б (но аз хляд не ям от няколко месеца)и 2 дни бях само на подове. Дънките, които носех като започнах процедурите сега са ми широки на дупето и бедрата, корема ми също се посви, макар че има още доста какво да се желае, но съм доволна.
След месец - два ще повторя  Wink

# 10
  • Sofiа
  • Мнения: 3 239
Забравих да каже, че усещането не е неприятно: не е голям кеф, но е напълно поносимо  Grinning

# 11
Аз ходин на целутрон до вчера. Беше ми приятно(усещането) и ходих с удовоствие. Раждала съм със секцио преди 8 месеца и всеки път ми слагаха електроди на корема. След 10 процедури резултата беше задоволяващ, 3 кг по-малко и 4 см от талията. Има и специална програма за стягане на корема. Определено мога да кажа, че корема ми е по-стегнат. Препоръчаха ми 20 процедури за добър резултат при мен и смятам да ги продължа.

# 12
  • до Герена
  • Мнения: 118
Valery, браво за постигнатия резултат #Milti Много се радвам, че си доволна и че процедурите са минали без проблем.

Това харесвам на целутрона, че отслабваш точно на определени проблемни места и то без много усилия или упражнения Grinning

# 13
  • София
  • Мнения: 366
Момичета,

Моля, изпратете ми на лични координати и цени за сеансите!

Общи условия

Активация на акаунт