Едно въпросче.......

  • 858
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте! Незнам темата дали е за тук и моля ако не е някой модератор да я премести.
Аз съм на 18 год. и до преди 2-3 дни животът ми беше розов. Понеже цикъла ми закъсняваше с 3 седмици си направих тест за бременност и той беше отрицателен реших да отида на гинеколог, лекарката ми каза че ми няма абсолютно нищо и няма причина да не ми идва. За последен път правих секс преди около 10 дни и лекарката ми каза че евентуално може тогава да съм забременяла и че е невъзможно толкова рано да се установи бременност. Реших да си взема още един тест за бременност и той беше отрицателен, преди малко си направих още един и пак е отрицателен. Някъде в форума прочетох че с кръвен тест може да се разбере има ли бременност или не. И моля ако някой знае къде мога да си направя такъв тест и колко струва да ми каже.

# 1
  • Мнения: 9 077
Кажи колко ти е цикълът по принцип?
Сигурна ли си, че ти закъснява с 3 седмици?
Ако беше бременна, тестовете щяха да покажат със сигурност.
надяам се, че си ги правила със сутрешна урина...?
Като беше на лекар, на какъв ехограф те гледаха - обикновен или вагинален?
Ако случайно, ама съвсем случайно си забременяла преди 10, ако си направиш тест след 4-5 дни, би трябвало да отчете резултат.
Кръвният тест се прави във всяка една лаборатория, бързо става, струва към 15 лв.
А сексът с презерватив ли беше?

# 2
Цикълът ми е горе долу на 26-27 дни. За закъснението съм сигурна, трябваше да ми дойде на 17.02 но все още го няма. Гледаха ме и на вагинален и обикновен ехограф, но нищо, според лекарката няма причина поради която да не ми идва, нали освен ако не съм забременяла преди 10-на дни. Предписа ми лекарства, който би трябвало да ми предизвика цикала ако не съм бременна. Но трябва да чакам цели 10 дни а аз немога. Притеснявам се. Бременноста ми е желана но чакането направо ме убива. Нямам търпение да разбера какво става

# 3
  • Мнения: 9 077
На 18г. с желана бременност Simple Smile

Щом имаш редовен цикъл, няма как овулацията ти да се е изместила чак толкова.
Според мен не си бременна.
За всеки случай си пусни кръвен тест - каквото той покаже, това е.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 521
Е как бременността е желана пък пиеш лекарства от които трябва да ти дойде ако не си бременна? Какво пиеш ако не е тайна че ми стана интересно - не се заяждам!

# 5
  • Мнения: 1 483
Според мен не си бременна.И аз преди имах такива закъснения,причината  беше хормонална.

# 6
Е как бременността е желана пък пиеш лекарства от които трябва да ти дойде ако не си бременна? Какво пиеш ако не е тайна че ми стана интересно - не се заяждам!
Пия дуфастон, то по принцип се пие за задържане и в същото време ако не съм бременна би трябвало до 5 дни след като спра да го пия да ми дойде, а ако случайно съм бременна то това не би трябвало да ми навреди. Поне това ми обясни гинеколожката

# 7
  • Мнения: 9 077
Да, така е Simple Smile
Дуфастонът е хубаво нещо...

Общи условия

Активация на акаунт