Безвъглехидратна диета

  • 14 804
  • 95
  •   2
Отговори
  • Мнения: 1 722
Тази диета се състои от пълно изключване на въглехидратите във вашата храна, изхранване, което помага на организма да се изчисти от натрупаните мазнини. След първите 4-5 дни няма да се чувствате гладни.Първите шест дни губите 3-5 кг, а всеки следващ ден от 400 гр до 1 кг. За 24 дни колкото е минималната продължителност можете да загубите между 10 и 20 кг. ВНИМАНИЕ!!! Ако само един ден изядете едно малко парче хляб, чаша мляко или каквато и да е дреболия, съдържаща въглехидрати, ще стопирате топенето на мазнините и ще се наложи да започнете диетата отначало.

# 1
  • Мнения: 1 722
РАЗРЕШЕНИ ХРАНИ: всички видове месо, приготвено по всякакъв начин, без да е панирано; пръжки, колбаси /без кремвирши или други, съдържащи соя/, риба и рибни консерви, салати, чушки, зеле, краставици, домати, репи, спанак. Салатите могат да се подправят със сол, оцет, олио и пипер, без сосове. Може да се яде лютеница без захар. Яйца - приготвени по всички начини. Може да се пие минерална, кафе и чай. Половин литър вино на ден се разрешава след шестия ден.

# 2
  • Мнения: 1 722
ЗАБРАНЕНИ ХРАНИ: хляб, картофи, брашно, ориз, боб, грах, галета, ядки. Забранени са всички видове млечни продукти; кремове, шоколад, захар, сладолед, солети, пръчици. Никакви плодове!!! Да се пият витамини - С, Е, калций, магнезий или мултивитамини.

# 3
  • Мнения: 1 722
След като направите диетата трябва да си дадете 2-3 месеца почивка с разделно хранене и после може да я повторите. След това , ако престанете да се придържате към диетата се гарантира две години запазване на теглото при безразборно хранене.

Търся съмишленици! Почнах тази диета на 1-ви март. Бях 65 кг. при ръст 161. Днес съм 62 кг. Освен това ми изчезна "биреното" коремче и любовните дръжки.

# 4
  • Мнения: 1 157
И аз се присъединявам към твоята група ,че определено имам нужда да се отърва от някое килце

# 5
  • Мнения: 184
това не е ли диетата на рене зелуегър?

# 6
  • Мнения: 1 722
да, сега прочетох в търсачката, същата е  Embarassed Ако прецени модератора нека изтрие темата! Аз видях диетата във вестник и реших да я споделя.

# 7
  • Мнения: 1 354
Аз съм се подлагала на тази диета и правя евала на мамите,които успяха да се справят.
Много е трудна.Няма никаква енергииност в организма,трудно се издържа. Naughty

# 8
  • Мнения: 13 512
С нея преди две години свалих 16 кг, след което си ги върнах,че и отгоре. От 10-ната човека,които познавам и свалиха доста, всички си ги върнаха с горница.

# 9
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
С нея преди две години свалих 16 кг, след което си ги върнах,че и отгоре. От 10-ната човека,които познавам и свалиха доста, всички си ги върнаха с горница.
С една приятелка се случи нещо подобно миналото лято.
Иначе звучи добре, като време и цифри  Wink

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 741
С нея преди две години свалих 16 кг, след което си ги върнах,че и отгоре. От 10-ната човека,които познавам и свалиха доста, всички си ги върнаха с горница.
Предполагам обаче,че си се върнала към стария ти начин на хранене и затова си възвърнала килограмите.Или греша?

# 11
  • Мнения: 1 243
НВД-то май е по-приемливо. Не мога да си представя да не консумирам млечни продукти,особено сирене. А на мляко с мюсли и салатки със сирене мога да изкарам много дни...
Да попитам - тъй като много обичам натурални сокове - има ли ограничения при тях?  Embarassed Май не са много подходящи...

# 12
  • Мнения: 13 512
С нея преди две години свалих 16 кг, след което си ги върнах,че и отгоре. От 10-ната човека,които познавам и свалиха доста, всички си ги върнаха с горница.
Предполагам обаче,че си се върнала към стария ти начин на хранене и затова си възвърнала килограмите.Или греша?
Започнах да приемам въглехидрати-точно по  книгата на Аткинс съм я спазвала, не съм яла сладко и тестяно повече от 1 година....след това започнах да хапвам по нещо веднъж в седмицата, но всеки грам въглехидрат ми се лепваше.

# 13
  • Мнения: 13 512
НВД-то май е по-приемливо. Не мога да си представя да не консумирам млечни продукти,особено сирене. А на мляко с мюсли и салатки със сирене мога да изкарам много дни...
Да попитам - тъй като много обичам натурални сокове - има ли ограничения при тях?  Embarassed Май не са много подходящи...
НВД то е по-щадящо, ако искате да опитате- по-добре е НВД,отколкото Аткинс.

# 14
  • Мнения: 1 120
Започнах да приемам въглехидрати-точно по  книгата на Аткинс съм я спазвала, не съм яла сладко и тестяно повече от 1 година....след това започнах да хапвам по нещо веднъж в седмицата, но всеки грам въглехидрат ми се лепваше.

майка ми спазваше този вид хранене(около половин година) и отслабна.след това продължи да я спазва,но прибави в менюто си плодове и обокновено сирене,вярвате ли ми,че си върна килограмите  Shocked така си беше объркала организма,че надебеля от плодовете,а е яла по 1 портокал на ден или нещо такова-не е прекалявала
дано на теб ти подейства по-добре.всичко е строго индивидуално

Общи условия

Активация на акаунт