детските лекари в АГ Русе

  • 5 039
  • 13
  •   1
Отговори
Всички пишете за акушергинеколозите в АГ-то в Русе , какво ще кажете за детските лекари? За детето може ли да се избира лекар?

# 1
  • Мнения: 2 732
Аз лично не знам за работещи в Аг -то педиатри да работят като GP .Само знам че д-р Радкова има частен кабинет и работи и със здравната каса .Не съм и ползвала услугите обаче.

# 2
  • Мнения: 5 299
Ако говориш за неонтанолозите - мисля, че не можеш да си избираш.

# 3
здравейте! по повод  педиатрите в АГ- мога да кажа за прословутия неонатолог Д-р Радкова, че е абсолютен боклук и въобще не и е мястото там.тя е най- корумпираната личност; нямате си на представа колко народ е рекетирала и продължава, а да не говорим за отношението и към собствения си персонал и родилките. за нея персонала на 4-я етаж е некадърени неспособен да си върши работата. според нея''господ пазел децата'' а персоналахич го няма. за да вземеш информация за детето си трябва да я гониш по коридорите, или да я чакаш с часове пред кабинета и.а да не говорим че няма собствено мнение.мога да кажа още много, но няма да ми стигне полето. като добър педиатър мога да посоча Д-р Бурмова, Д-р Ташкова.

# 4
  • Мнения: 772
не може да избираш!моите суперлативи са само за сестрите от това отделение!за лекарките просто нямам думи...едната назначава АБ. следващата на смяна-"ами тя колежката защо го е назначила бееееееееее....спираме го!"след 1 час влиза сестрата с голямата спинцовка и бум антибиотика...посред нощ ме среща една на стълбите и ми вика-"нали знаете вашето дете с какви тежки дихателни и сърдечни проблеми се роди"...?!?какви питам аз като такова нещо не е имало.но пък даже и да съм сигурна да ти го изстрелят така...как не припаднах на стълбите незнам!
като влизах да раждам моя гинеколог ми каза-я да видим сега на твоето бебе какво ще му измислят Shockedняма нужда да коментирам повече че пак се вбесявам!благодаря на Бога че детето ми е живо и здраво,но какво преживях тогава не искам да си спомням Naughty

# 5
  • Мнения: 14 133

 Peace Една от мамите в стаята доста нерви потроши, докато измъкне от тях инфо за бебчето си, което беше в интензивния сектор.  ooooh!Най-добре е сама да провериш дали можеш да ангажираш и неонатолог за престоя на бебчо в АГ-то. Така би се затворил цикъла, но не знам дали е възможно на практика. newsm78

Последна редакция: пн, 02 апр 2007, 16:35 от chibi

# 6
  • Мнения: 4 406
като влизах да раждам моя гинеколог ми каза-я да видим сега на твоето бебе какво ще му измислят Shocked
това и аз съм го чувала, явно са пословични с презастраховането си. да не забравяме все пак, че те са първите, полагащи грижи за децата ни и по- добре да проверят и отхвърлят всяка лоша диагноза,за която се съмняват, отколкото изобщо да не погледнат бебчето

# 7
пак казвам; в аг-то педиатрите, коитостават са Д-р Бурмова и Д-р Ташкова. винаги и повсяко време ще ти дадат информация за детето.че трябва да ги гониш понякога така е, но понякога дежурят сами на три етажа и като е натоварено малко им е трудно да влязат в контакт с майките.

# 8
  • Мнения: 14 133
пак казвам; в аг-то педиатрите, коитостават са Д-р Бурмова и Д-р Ташкова. винаги и повсяко време ще ти дадат информация за детето.че трябва да ги гониш понякога така е, но понякога дежурят сами на три етажа и като е натоварено малко им е трудно да влязат в контакт с майките.
Много ценна информация!!!! Peace  bouquet

# 9
  • Мнения: 4 111
здравейте! по повод  педиатрите в АГ- мога да кажа за прословутия неонатолог Д-р Радкова, че е абсолютен боклук и въобще не и е мястото там.тя е най- корумпираната личност;

Бива ли такива крайни изказвания? Не познавам въпросната лекарка, но чак боклук едва и е. Тук ми мирише на личен конфликт и злобни нападки.
 Нищо лично.

# 10
  • Мнения: 14 133
здравейте! по повод  педиатрите в АГ- мога да кажа за прословутия неонатолог Д-р Радкова, че е абсолютен боклук и въобще не и е мястото там.тя е най- корумпираната личност;

Бива ли такива крайни изказвания? Не познавам въпросната лекарка, но чак боклук едва и е. Тук ми мирише на личен конфликт и злобни нападки.
 Нищо лично.
Аз пък съм доволна от Д-р Радкова. На първата консултация след раждането една нейна колежка-педиатър лепна бебчето ми диагноза мускулна хипотония, само защото сладурчето не искаше точно в него момент да прави някакви движения, т.е. не що не било добре с двигателната дейност. Бях се побъркала. Но на следващия ден Д-р Радкова му прегледа главичката на апарат и ме успокои и доказа с някави специални двигателни тестове, че всичко е наред. Бях й много благодарна!!! Peace И след това човечето ми се разви абсолютно нормално!!!

# 11
точно боклук и е името. където да я срещна ще я заплюя в очите.знаете ли как се държи с подчинените си, може ли един лекар ,който се има за специалист да нарече персонала с който работи - НЕКАДЪРНИ;толкова много майки е огорчила и разочаровала. не един пъте искала пари от майките за да им каже по нещо за децата им;да не говорим че обърква и листите на децата и дава погрешна информация, при което те хвърля в ужас. тя няма собствено мнение, влияе се от мнението на другите. за да си добре и да си на работа там всеки месец трябва да снасяш иначе си на мушка. една позната за да започне там работа трябваше да и даде 300.00лв и накрая не и каза кога ще бъде конкурса и не можа да си подаде документите и напусна след един месец изпитателен срок.

# 12
  • Мнения: 2 309
здравейте! по повод  педиатрите в АГ- мога да кажа за прословутия неонатолог Д-р Радкова, че е абсолютен боклук и въобще не и е мястото там.тя е най- корумпираната личност;

Бива ли такива крайни изказвания? Не познавам въпросната лекарка, но чак боклук едва и е. Тук ми мирише на личен конфликт и злобни нападки.
 Нищо лично.

Разбира се,че е нормално в такива случаи,агресивния тон към даден лекар да е продиктуван от личен конфликт!!!
Щом жената е преживяла това,няма да я целува по челото от любов!!! ooooh!

# 13
аз бих казала за радкова,че като специалист може да е много добра,но като човек е под всякъква критика и не искам да я срещам по улиците,че няма да мога да си сдържа нервите.контактувам с доста майка които са имали контакти с нея и нито една няма добро мнение.
ако отидеш в частния и кабинет просто виждаш един съвсем друг човек-любезна и мед и капе от устата,а в аг ме разрева и едва не ме изгони без да съм я провокирала с нищо,просто исках да попитам за детето

Общи условия

Активация на акаунт