Бургас,морето и неговите готини мами

  • 1 172
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
Така   ,,,,,,, каква е тази работа .Позволявам си да започна тази нова тема ,защото са заключили останалите .

# 1
  • Мнения: 23
Мисля че 2 теми са добре -една за настоящи и една за бъдещи мамита .Все пак ни вълнуват различни неща .Модераторите ,моля ви  #Cussing out намесисе някаква зелена мамба от стара загора и хоп -заключване .Каква е тази дискриминация . #2gunfire #2gunfire

# 2
  • UK
  • Мнения: 1 351
а така  Naughty

# 3
  • Мнения: 6 461
Темата  раждането в Бургаска болница?  вървеше чудесно защо е под ключ? Thinking

# 4
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 532
Момичета Зелената мамаба е модератор.
Мисля че ще можем да си изпросим да не ни заключат тази тема.Просто наистина ни трябва и втора щото другата е на мамите с дечица те обсъждат съвсем други неща.
Даже ако ми позволите де ще предложа ако им пречат нашите теми-другите дето ги заключиха да ги изтрият и да ни оставят тази само.Ако не сте съгласни с мен пишете да не направя някоя беля без да искам.
оставете ни една бе хора моляви се аз без тия теми ще се побъркам

# 5
  • Мнения: 23
mama21- и така ........ я да си продължим с повече достойнство .И да е модератор ,кво да не е единствена .Искам да видя черно на бяло кой град колко теми може да има ,а?
Замалко да ми развали настроението ,но не успя. Laughing
Гледахте ли днес в "Такъв е животът " по БТВ  за бебоците ,аз през цялото време ревах. Cry
Днес се теглих и съм качила  2 кг. и ужасно ми се яде само тестяно ,ако продължавам живот и здраве  така с тия банички може и 20 да лепна.

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Внимавайте с нападките към Модератори...!!! Най-сериозно ви го казвам и без грам желание да се заяждам с вас...
Спазването на Правилата в този форум е силно желателно... В случая, с няколкото теми за Бургас... Вие нарушавате Правилата... Модератор е преценил, че трябва трите теми да се заключат и да остане само една...
Преценката на МОДЕРАТОР е над вашата и ако не сте съгласни с нея...
Единствената ви възможност е да информирате АДМИНИСТРАТОР...
Ако не сте разбрали... Администратори на този форум са Mamma, Tatti и T3-M4...
Първите двама са и собственици на този сайт и форум... Те са създали и Правилата... Включително и за Отчетните теми... Ние, Модераторите наблюдаваме спазването им...
Пак ви повтарям, въздържайте се от всякакви квалификации... Особено обидни...

# 7
  • Мнения: 3 647
Внимавайте с нападките към Модератори...!!! Най-сериозно ви го казвам и без грам желание да се заяждам с вас...
Спазването на Правилата в този форум е силно желателно... В случая, с няколкото теми за Бургас... Вие нарушавате Правилата... Модератор е преценил, че трябва трите теми да се заключат и да остане само една...
Преценката на МОДЕРАТОР е над вашата и ако не сте съгласни с нея...
Единствената ви възможност е да информирате АДМИНИСТРАТОР...
Ако не сте разбрали... Администратори на този форум са Mamma, Tatti и T3-M4...
 
Първите двама са и собственици на този сайт и форум... Те са създали и Правилата... Включително и за Отчетните теми... Ние, Модераторите наблюдаваме спазването им...
Пак ви повтарям, въздържайте се от всякакви квалификации... Особено обидни...

а защо не сте ги обединили  newsm78 newsm78 newsm78
а сте ги заключили?????
така щеше да ви е по лесно, НАЛИ -> и недоволни нямаше да има
а и не виждам някой да е  нападал модераторите
все пак и те са хора и те грешат
НАЛИ ?

Последна редакция: сб, 10 мар 2007, 22:41 от ANGYA

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Защото има нова тема за Бургас... Ето тази...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=171707.0;all
Обединяването на всички ЧЕТИРИ теми щеше да направи една голяма тема от 19 страници...
Което също е в противоречие с Правилата за Отчетните форуми...
Затова е оставена ЕДНА тема...

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Тази някаква си Зелена мамба драги потребители е модератор.
Пищови и разни други гневни емотиконки моля да минат в ляво.
Внимавайте и с обидите моля. Не съм сложена тук за да търпя нападки спазвайки правилата на форумите.
ANGYA човек съм и греша...и когато сгреша си признавам но в случая няма какво да се извинявам.

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Нарушение на Правилата НОМЕР ЕДНО - четири бургаски теми...

Нарушение на Правилата НОМЕР ДВЕ...
Цитат
Айде Стара Загора Си гледайте вашите теми и не давайте акъл, където не ви е работа!

Нарушение на Правилата НОМЕР ТРИ...
Цитат
намесисе някаква зелена мамба от стара загора и хоп -заключване .Каква е тази дискриминация

Нарушение на Правилата НОМЕР ЧЕТИРИ...
Цитат
И да е модератор ,кво да не е единствена .Искам да видя черно на бяло кой град колко теми може да има ,а?

Има ли нужда да цитирам повече...?

Общи условия

Активация на акаунт