за първи път татко

  • 5 265
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 422
Мили мами,
Споделете, моля ви, как съобщихте на таткото, че ще ставате родители? В понеделник е денят на любовта, а подобно "съобщение" също е ден на любовта!

# 1
  • Мнения: 5 370
Абе не беше особено романтично,защото аз още от края на морето си имах съмнения Thinking .Иначе-взех си домашен тест,направих го и след като гледах сякаш тресната от мълния 10 мин.,го занесох в хола-да не би аз да бъркам броя на чертичките?????Естествено,мъжо,като един здравомислещ инженер,изчака да минем през Чичко Доктор,който потвърди наличието на 17 мм чуденце.....и така.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
И при нас романтиката беше закопана някъде... Имах съмнения и помолих таткото да купи един тест. После около 1 час размишлявах как точно да използвам тая пипетка в теста (да не обяснявам подробно  ooooh! ). След много мъка в банята видях и 2 чертички, изчаках известно време малко да се свестя и занесох безмълвно теста на татито... Той пита какво има, аз не мога да си отворя устата. Показах му резултата и... ревнах  Sob  Tired Егати тъпата реакция от моя страна! Съответно и той не беше сигурен как да реагира.. След малко вече подскачаше от радост  #Milti  #Milti

# 3
  • Мнения: 7 106
На мен трябваше да ми дойде още докато бяхме на морето, но това не се случи.От огромното си нетърпение още там направих два теста, но бяха отрицателни и двата.Когато се прибрахме у дома вече имах 4-5 дни закъснение и си купих нов тест.Направих го, оставих го да "мисли" колко чертички да покаже и влязох да си взема душ.Когато излязох от под душа, на теста имаше две чертички  Grinning !Направо се сбърках от вълнение, гледах и не вярвах на очите си (опитвахме от три години да си направим бебче).Мъжа ми гледаше телевизия в хола и първото нещо което ми каза, когато влязох при него беше : "Бременна си" и стана да ме гушне.Незнам каква физиономия съм имала, но явно той беше доловил вълнението ми.Така че, не се наложи да му казвам, той разбра сам.

# 4
  • Мнения: 1 680
Първият път бъдещия татко още спеше. Аз се излетях със засилка и писъци от банята метнах му се отгоре и той мига-мига на парцали 1 минута докато осмисли информацията.

Вторият път си купих някакъв двоен тест в кутийка - с две лентички. В резултат на едната се появиха 2 чертички, а на другата само една. Отидох при него и казах - "Ти си реши сега дали съм бременна."
Вечерта изненадващо се беше появила и другата втора чертичка.

# 5
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Бяхме заедно, когато правих теста за бременост. Помислихме, че е отрицателен, но аз все пак го оставих за още 5 минути. КОгато влязох в тоалетната да го изхвърля, видях че има още една бледа EFN  Влязох в стаята, седнах до бъдещия тогава татко и му казах:"Ами аз май съм бременна"! Честно казано май не осъзна какво му говоря  Grinning Зарадва се чак, когато отидохме на лекар и ЛИЧНО той видя малката бяла пулсираща точка  Grinning  Grinning  Grinning

# 6
  • Мнения: 277
Направих си тест за бременост в службата след едноседмично закъснение и беше отрицателен, но понеже имах определини симптоми не обичайни за физиката ми след два часа отидох и си купих друг тест и той вече беше положителен. Звъннах на мъжът ми по мобилният и толкова, но ние и двамата не сме много емоционални, а и бебето беше планувано. Н:D

# 7
  • Мнения: 1 489
При нас също не беше много романтично.Нашият татко беше в Италия,когато разбрах,че съм бремена.Направих си тест и излезна положителен,но си направих и втори(за по-сигурно)и той положителен.Реших да не казвам по телефона на мъжа ми,а като се върне,за да бъде изненада.Но преди да си дойде ме попита по телефона искам ли нещо да ми купи от безмитната зона освен цигари.А аз патката казах,че не искам цигари ,и че съм спряла да пуша.Той разбира се е досетил,но нищо не ме попита.На другия ден като се върна без нищо да каже ме прегърна и чакаше да му кажа радостната новина.

# 8
  • Мнения: 3 595
Ние бяхме чакали вече 4 месеца и аз тайно се надявах. Една седмица сле като съм забременяла, взеха да се случват странни неща непривични за мен. Направих си тест на следващата сутрин, ама чертичката беше тооолкова бледа, че едва се виждаше EFP Реших да извикам таткото на помощ да се уверя и самата аз, че не греша, а той ми каза "Измисляш си" Simple Smile Почувствах се доста объркана, защото можеше и да греша. Реших да изчакам още три дни и този път беше по-положителен от прения. Отидохме на лекар, където миличкия се побърка от чакане и притеснение. Сега е много щастлив и объркан. Laughing

# 9
при нас таткото първи разбра, защото искаше първи да види чертичките, тъй че той съобщи на мен

# 10
  • out of space
  • Мнения: 8 569
И двата пъти той знаеше преди мен!

# 11
  • Германия
  • Мнения: 8 085
и аз моят го събудих рано рано с тест в ръка, та му беше нужно време да схване какво става. Не знам за него, какво наистина му е минало през главата тогава, но аз не посмях да повярвам,че се е случило чудо. Та ще потрая още тридесетина дни да го видя наживо Wink

# 12
  • Мнения: 3 926
Да кажа и аз Simple Smile При нас беше съвсем, съвсем неромантично. Аз нямах цикъл близо месец и нещо, но не бях бременна. Сутринта на Димитровден, докато си бърках по всички дупки (температура, цервикално течение и т.н.), показателите сочеха овулация. Отидох, събудих го и му казах: "Хайде да правим бебето, че съм в овулация". После стоях 30 минути с крака на стената и три дни по-късно имах бледа втора черта. За съжаление, обаче още 2 дни по-късно нямаше и никой в матката, та почакахме още една седмица и цъфнах вкъщи със снимка на малка черна точка Simple Smile Заявих, че детето прилича на мен, защото е черничко. А той все още не осъзнава в какво се е забъркал Wink

# 13
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Много сълзливо ми стана, докато чета гореписаното.. Не бях такова момиче! Blush
При  първата ми бременност си направих тест от нетърпение на вилата, при свекърите. Тъкмо тръгвахме на гости при роднини в друг град и си викам,тъй и тъй минавам през тоалета, дай да се тестувам. Излязох от товалетната толкоз много усмихната, че чак се кисках от кеф! Обаче казах тайно на таткото, който поиска да отложим тръгването с поне половин час... Беше озарен и вглъбен, много див и щастлив, уви за кратко.
Втория път не смеехме да се радваме особено на 2 чертички, щото имаше пак проблемации и чак като тръгна да се надува шкембята си позволявахме радостни моменти и трепети около бъдещо шоши. Не искахме да се разочароваме пак. Беше много странно - хем ти е ужасно щастливо и доволно, хем трябва да си подтиснеш емоцията и да не се поддадеш на вълнението... Всъщност, втория път подозирах закъснението в зачатие, споделих това при една разходка из махалата, пърхах самодоволно около една аптека и молех да си накупим всичките тестове за бременност на света. Любимия беше в тих възторг. Много романтични тези моменти! Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 404
Цитат на: Erica
И двата пъти той знаеше преди мен!

И при нас се получи точно така.

Общи условия

Активация на акаунт