Подаръци за близнаци

  • 1 492
  • 7
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Здравейте!
Близнаците в групата на дъщеря ми имат рожден ден и се чудя какви подаръци да им взема. От темата за играчките на 3годишните събрах идеи, но чуденката ми е - 2 еднакви играчки ли да купя или за всеки различно? Клоня към различните играчки, но ме притеснява пък да не се сдърпат кой с коя ще играе. newsm78

# 1
  • Мнения: 2 821
Нашите кумове имат близнаци. Винаги сме им подарявали еднакви играчки, но в различни цветове. Иначе рискуваш да се сдърпат за едната. Друг вариант е да са еднотипни...например, ако са коли едната да е полицейска, а другата линейка ако са момченца..
Успех в избора!

# 2
  • Мнения: 278
Аз купих за момиченцето кофичка-Барби за пясъчник а за момченцето въдица с рибки с магнити Simple Smile

# 3
  • Мнения: 5 183
Наши приятели имат близна4ки. Винаги съм подарявала еднакви неща.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Благодаря!
Отчетох се с пеещ Немо и пееща полицейска кола. Родителите ще ме намразят Laughing
kukuruku1, а аз вчера се чудих дали всъщност са момче и момиче или 2 момичета Embarassed

# 5
  • Варна
  • Мнения: 552
Ако може играчките да са еднакви, иначе ще се карат и бият.Не споменаваш какви са близнаците.Ще купиш различни ,ако са момче и момиче.Ако имат по- голяма кака или батко,купете непременно и на него/нея нещо.Казвам това от личен опит.

# 6
  • Мнения: 912
Аз имам да ходя на РД на близнаЧКи днес:) И се чудех също дали са еднакви подаръците newsm78

# 7
  • Мнения: 649
По-добре еднакви, за да не се карат. Въпреки, че моите емат еднакви играчки, но пак се дразнят, когато единия държи дадена играчка. Нищо, че като се обърне, другия може да вземе съвсем същата играчка, това не го удовлетворява, защото иска тази, от ръцете на брат си.

Общи условия

Активация на акаунт