Сухи стъпала(пети)

  • 4 484
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 559
От известно време петите,пръстите на краката,абе въобще цялото ми ходило станаха доста сухи Sick.Предстои ми почивка на море,та искам да си вкарам краката бързо(за десетина дни) в ред Praynig.Уж се мажа с разни кремове newsm78,ползвам пила за петите ама нъц Tired.Знаете ли някъкви домашни маски(трикове) Laughing за крака. Wink Sunglasses

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
След баня-зехтин.

# 2
  • Мнения: 601
Намазваш се преди да легнеш вечерта с някъкав мазен крем или зехтин, увиваш си ходилата с найлони, отгоре обуваш вълнени чорапи и спиш така.

# 3
  • Мнения: 3 447
Кремът на Талодерма за крака е много хубав. За 2-3 дни ще те оправи.

# 4
  • Мнения: 1 120
Намазваш се преди да легнеш вечерта с някъкав мазен крем или зехтин, увиваш си ходилата с найлони, отгоре обуваш вълнени чорапи и спиш така.

кожата става невероятно мека.може да си сложиш и обокновени чорапи,не вълнени,все пак е по-топло и има веротност да не спиш от топло цяла нощ

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Подкрепям горните предложения, без чорапите, че не знам как се спи с такава екстра. Мажеш със зехтин, бадемово или там каквото имаш друго масло, то си попива в кожата.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 160
Мажеш с крем или някакво олио, слагаш чорапи и спиш така Peace

# 7
  • Мнения: 1 813
И аз съм така за това ще пробвам   bouquet

# 8
  • Мнения: 17 407
Кремът на Талодерма за крака е много хубав. За 2-3 дни ще те оправи.

 newsm10

# 9
  • Мнения: 2 829
аз съм пробвала най-различни продукти -специално за сухи крака и пети----но,,най-много ми помогна обикновения вазелин от аптеката--мажа краката ,слагам памучни чорапи и така спя.
петите ми се оправиха перфектно!! Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 3 880
Кремът на Талодерма за крака е много хубав. За 2-3 дни ще те оправи.

къде ги продават Талодерма, аз и друг път съм чела за тях, но не съм ги срещала?

# 11
  • Мнения: 1 975
И аз съм така за това ще пробвам   bouquet
И аз ще опитам Peace

# 12
  • Мнения: 630
Кремът на Талодерма за крака е много хубав. За 2-3 дни ще те оправи.

къде ги продават Талодерма, аз и друг път съм чела за тях, но не съм ги срещала?
В аптеките.  Peace

# 13
  • Мнения: 510
И аз се мажа със зехтин, много добър ефект има.  Peace

# 14
  • Мнения: 3 447
Кремът на Талодерма за крака е много хубав. За 2-3 дни ще те оправи.

къде ги продават Талодерма, аз и друг път съм чела за тях, но не съм ги срещала?
В аптеките.  Peace
Да, аз съм го купувала от аптека.

Общи условия

Активация на акаунт