Мнения за д-р Марчева от САГБАЛ "Ева" гр.Сливен?

  • 1 846
  • 4
  •   1
Отговори
Предстои ми да раждам в Сливен. Започна да ме наблюдава д-р Марчева. Ако някоя от вас е чувала за нея и може да изкаже мнение, ще съм много благодарна.

# 1
  • Мнения: 67
Здравей,
аз също ходя на консултации при д-р Марчева и засега съм много доволна. Особено много ми харесва и нейната акушерка. Препоръчаха ми я две мои приятелки.За съжаление и двете са раждали секцио. Едната, защото беше с близнаци, а другата по здравословни причини и двата пъти- и  двете са много доволни.
 ThinkingИначе се досещам откъде идват твоите притеснения и аз съм чувала какво ли не за въпросната гинеколожка. Мога само да ти кажа, че за който и друг да попиташ също ще чуеш какво ли не. Така, че остави се на грижите й засега. Ако не си доволна, преди раждането издават второ направление за самото раждане и можеш да си избереш друг лекар.
Успешна бременност!  bouquet

# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Аз там съм ходила при д-р Костадинов и бих ти го препоръчала с 2 ръце  Peace

# 3
  • Сливен
  • Мнения: 51
Здравей, и аз съм при д-р Костадинов.Наистина е добър или поне така съм чувала от много момичета! Simple Smile

# 4
Благодаря ви момичета. Просто д-р Марчева ми се стори малко отнесена и това ме притеснява Weary. А и не знам дали ползват епидурална упойка? Аз искам да ми направят, но ще трябва да питам.

Общи условия

Активация на акаунт