За какво се използва катранения сапун?

  • 5 045
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 267
Здравейте дами! Някой може ли да ме светне, за какво се използва катранения сапун?

# 1
  • Мнения: 1 120
аз съм ползвала за акне.смърди ужасно.изкъпах се 2 пъти и не издържах,щом околните ме намирисваха...
не помогна,не че за 2 пъти ще си проличи,ама не усетих нищо
 Peace

# 2
  • Русе
  • Мнения: 511
Аз си миех ръцете с такъв, защото имам екзема, но наистина вони много гадно!

# 3
  • у нас
  • Мнения: 443
Имам някакви бледи спомени от моето дество че е против пърхут.То тогава нямаше и много шампоани.

# 4
  • Мнения: 267
Имам някакви бледи спомени от моето дество че е против пърхут.То тогава нямаше и много шампоани.

Тъкмо щях да питам дали става за коса и кааво прави с нея Simple Smile/ за шампоана знам/

# 5
  • Мнения: 1 100
Добре е за кожата във всякакъв аспект - при пърхут, екземи, гъбички, ама миризмата му трудно се търпи. Ако друго не помага, може да се опита, много е ефективен, стига да се изтърпи вонята.

# 6
  • Мнения: 27 524
За кучета и котки  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 120
ама и те като го надушат ще избягат  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 4 916
Шампоана на котката май е с катран - против бълхи. За хората  newsm78 нямам идея за какво може да е.

# 9
  • Мнения: 5 539
За пърхУт Simple Smile А на мен не ми мирише гадно, свиква се

# 10
  • Мнения: 4 916
За пърхУта може да се ползва оцет  Peace мирише само ако завали дъжд и косата се намокри  Whistling

# 11
  • Мнения: 1 813
На мен винаги ми се появява пърхут, когато се боядисам.  Sad Взема и това да пробвам...

# 12
  • София
  • Мнения: 1 320
С такъв сапун къпеме кучето.  Mr. Green Смърди ужасно, но козината му става страхотна и лесна за разресване  Crazy

# 13
  • Мнения: 2 926
Мия си лицето с катранен сапун всеки ден против черни точки, но съчетавам с парна баня и маска с хума.

# 14
  • Мнения: X
Имам някакви бледи спомени от моето дество че е против пърхут.То тогава нямаше и много шампоани.
Не помогна особено на пърхута ми, но косата става ужасна - твърда и суха, като тел! С миризмата се свиква, стига да има положителен ефект Peace

Общи условия

Активация на акаунт