Новородено със Синдром на Даун и пневмония в трета градска

  • 4 328
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте на всички майчета и татковци,
пише ви една много притеснена майка. Детенцето ми е със синдром на Даун и пневмония в трета градска болница. То е само на 3 седмици и от две седмици е в болницата. Още не е ясно дали инфекцията е влязла отвън или е още от раждането. Детето е в тежко състояние. Моля ако някой е имал подобен проблем с такова дете, да даде съвет какво може да се направи и към кого да се обърна-кой лекар бихте препоръчали? Предварително много благодаря на всички ви.

# 1
  • София
  • Мнения: 9 826
Здравей!
Съжалявам за проблемите,които имате.В този форум има и други родители на деца със синдром на Даун
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=31719.0
Виж в тази тема.
Много се надявам скоро да имате добри новини! Hug

# 2
  • Мнения: 2 232
Тя пише в нашата тема, аз я посъветвах да пусне отделно тема понеже се сетих, че имаше майка във форума която работи там и може да се включи  и помогне с информация за детенцето и препоръка за лекар.....
Аз за съжаление за там не мога да помогна ,но се моля да се пребори малкият и да е по-скоро у дома! Praynig

# 3
  • София
  • Мнения: 9 826
Тя пише в нашата тема, аз я посъветвах да пусне отделно тема понеже се сетих, че имаше майка във форума която работи там и може да се включи  и помогне с информация за детенцето.....

EmbarassedАз само исках да я ориентирам.
Успех!  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 710
Д-р Митев - кардиохирург обаче, не знам дали ще ви свърши работа, но мама Иги знае май най-много сега за тази болница. Дано се включи и даде инфо.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 630
valpeg, ще се моля детенцето ти по-скоро да се оправи. Децата със синдром на Даун са много борбени, особено ако до тях има хора, които ги обичат.

# 6
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 475
Моя Насе лежа там, когато направи аспирационна пневмония.
Д-р Радичкова го спаси, тя беше дежурна тогава. Много оправен и мислещ лекар, макар понякога да изглежда песимистично настроена - просто иска детето да е застраховано за всичко възможно.
Добри впечатления имам също от д-р Василева и д-р Памукова.
Бебчо ще се оправи, желая му бързо оздравяване!

# 7
  • София
  • Мнения: 2 262
Ето тук съм Майче! Мога да подкрепя мнението на предната мама, наистина д-р Памукова и Радичкова са и моите фаворити, бебенцето сигурно е в интензивния сектор? Не разбирам само какво ни питаш, къде искаш да търсиш доктор? В отделението се въртят и различни доктори обгрижват твоето бебенце, няма как един и същ да го прави за жалост. И на мен ми се искаше да работя само с един-двама, ама в това отделение няма как. Дано се пребори  бебенцето ти, когато го извадят от интензивния, ако го храниш с кърма ще те вземат да си го гледаш, стискам много палци, питай ме нещо ако искаш, май много не ти помогнах, съжалявам! Между другото Радичкова е много отзивчива към родителите.... понякога е малко рязка, но е с добро сърце.....д-р Памукова не говори толкова много, но е страхотен специалист и винаги се е отзовавала на моите питания и молби, когато е била дежурна....Много ми се иска да ни зарадваш скоро. Стискам палци!

# 8
Здравейте мили майчета,
много ви благодаря за подкрепата и силите,които ми вдъхнахте.  Днес отново бяхме там и  сме уверени, че докторите правят всичко за нашето бебенце. Затова ни помогна много qneka, за което искренно й благодаря. Наистина д-р Радичкова, д-р Славейкова, д-р Памукова и д-р Василева са много добри. Сега се надяваме и бебчо да се справи.

# 9
доктор РАДИЧКОВА за мен е най добрия педиатър много пъти ни е помагала имай и доверие ние сме от Хасково но имали сме касмет че попаднахме на такива специалисти

# 10
  • Мнения: 521
.

Последна редакция: нд, 13 апр 2008, 01:04 от anane

# 11
  • Мнения: 1 271
темата е от март миналата година
вероятно бебчо е вече бате  Blush

Общи условия

Активация на акаунт