Какво е 1-вото нещо,което купихте за бебето си?

  • 11 685
  • 155
  •   1
Отговори
  • Мнения: 812
Мили мами какво е 1-вото нещо,което купихте за бебето си?На мене ми казаха че нищо не трябвало да купкувам на бебето си докато не се роди,защото не било хубаво,но така  не разбрах защо...Вие какво мислите по въпроса?  newsm78 Аз не мисля че ще издържа да не купя нещо за бебето си преди да се роди,особенно кошара,дрешки и аксесоари.

# 1
  • Мнения: 7 723
Още, когато си направих тест и беше положителен, купих едно плюшено зайче  Wink

# 2
  • Мнения: 2 019
аз купих няколко неща наведнъж-дрешки,козметика,хавлии,шишета,биберони,термометър и т.н.

# 3
  • Мнения: 8 505
Честно казано-не помня.Пазарувала съм много неща за нея преди да се роди.

# 4
  • Мнения: 4 451
Здравей! Grinning
Това е по-скоро от суеверие, че можело нещо да се случи с бебока при раждането. Но моят съвет е да се подготвиш предварително, защото с новородено ще ти е адски трудно да обикаляш по магазините, а ако пазарува някой друг, сигурно ще има неща, които няма да харесаш.
Първата покупка за голямата ми дъщеря беше гривничка, от онези против уроки със сините мъниста. hahaha Тогава бях в шестия месец. Като влязох в 8-мия накупихме всичко, с изключение на количката, но предварително си я бях харесала и в последствие мъжът ми я купи.
Сега за второто бебче, започнах пазаруването доста по-рано. Мисля, че първо купих шишетата, после дрешките, кошара вече имахме. И отново количка купихме като се роди. Но всичко друго беше готово. Даже памперсите си бях купила.
За твое удобство е да се подготвиш предварително. Peace

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
Количка-бях в 6 месец Peace!

# 6
  • Мнения: 390
Гащеризон

# 7
  • Мнения: 6 164
Ами точно, защото аз се въздържах да купувам, а уж не съм суеверна, първото нещо, което купихме за бебето го купи мъжа ми и то беше "кривото" шише на Чико.

# 8
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 845
първо взех гоблен за детската стая и прежда за блузка.иначе всичко необходимо купих в края на 8месец.единствено количка купихме след като родих.

# 9
  • Мнения: 812
То и аз не съм суеверна ама маика ми и свекърва ми ми казват да не купувам нищо,а аз така се изкушавам  Crossing Arms

# 10
  • София
  • Мнения: 4 585
Терлички и засега това е динствената покупка, но определено мисля да напазарувам необходимото към края на 8 месец, който наближава. Grinning И аз бях решила мъжът ми да пазарува след раждането, но определено няма да издържа и предпочитам поне най-важното да ми е готово. Peace

# 11
  • Мнения: 6 164
Гледай сега, ако почнеш да купуваш, те първа, след като се роди, ще се видиш в голямо приключение. След това минутка няма да имаш за душ, камо ли за магазини. Това е абсурдно. Едно време не е имало магазини за обикаляне, еле пък избор на шишета, дрехи, легла и т.н. Аз не исках до 7-ми месец да пазарувам, но списъкът ми беше готов. В 7-ми като влязох, почнах пазара и до 8-ми всичко беше готово.  Peace

# 12
  • Мнения: 2 897
То едно ли беше... Grinning
Всичко от първа необходимост за едно новородено.

# 13
  • Мнения: 574
То едно ли беше... Grinning
Всичко от първа необходимост за едно новородено.
Peaceдо края на 9 м бях купила всичко каквото ми е необходимо!

# 14
  • Мнения: 689
Това да не пазаруваш нищо преди да се роди бебето по-скоро е суеверие. Аз започнах с покупките още в 6-ти месец, като първото нещо, което купих беше шапчица. До края на 9-ти бях накупила (почти) всичко необходимо, освен количката. Така че давай смело.

Общи условия

Активация на акаунт