Какви са симптомите на левкемията?

  • 4 850
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 822
Синът ми се предполага,че прихванал инфекциозна мононуклеоза.Има подути лимфни възли в слабините и по вратлето и май на коремчето.Правихме кръвна картина,но лекарката назначи и диференциално броене.После по телефона ми съобщи, че е възможно да е мононуклеоза, но не беше съвсем сигурна.Аз много се тревожа, зашото утре, ще правим нови изследвания на кръвтта.
Искам да знам какви са симптомите на левкемията, за да я изключа от мислите си като вероятност за подутите лимфни възли.

# 1
# 2
  • Мнения: 1 428
Има 60 вида левкимия и почти всички в началото са безсимтомни.И двете ми баби починаха от левкимия,без симптоми и без увеличени лимфни възли.Оплакваха се само,че им се вие свят и ги болят костите,и им се появиха сини петна като от ударено по различни места на тялото.
Единственото по което си проличава болестта е ниския хемоглобин,високите левкоцити и утайка и ниските тромбоцити.В ДКК-диференциалното броене се виждат атипични бластни клетки и има множество изменения.
Не се шашкай-при вас не е това,но нека се направят още изследвания ,за да сте спокойни.
Пиши после за резултата.

Общи условия

Активация на акаунт