Chicco Cto2 Duo

  • 633
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 715
Случайно някой да знае дали все още някъде се продават старите модели на Chicco Cto2 Duo - http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 0/products_id/156? Вмомента на пазара има новият вариант с основа за кошницата за кола, но единствено в черно #Cussing out Трябва ми сега, не мога да чакам нов внос чак до април Sad

# 1
  • Мнения: 3 457
това е старият модел което се продава с основата,новият е с кошница синтезиз и дъждобран и чувалче Peace.Аз доколкото знам ще имат внос в началото на април след двайсетина дена Hug

# 2
  • Мнения: 3 457
всъщност ,защо си се спряла точно на нея,кажи  ако можем да помогнем със някои   съвет Mr. GreenСпор няма ,че Кортината е  много хубава количка и за 550 лева е сравнително евтина Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 1 715
Фен съм на Чико Mr. Green При всички случаи искам количката да има столче за кола с прикрепване и да е около 600. Повече бих дала, само ако е със зимен кош. Първо мислех да взема Нео Нато Мултиспорт или Джордани 3per8, но има значителна разлика в маневреност и лекота - на няколко пъти проверявах Embarassed Пег Перего ми се виждат по-скъпи, а не ме впечатляват особено Crossing Arms Давайте други идеи Mr. Green

# 4
  • Мнения: 3 457
АМИ можеш да комбинираш летен модел с кошница-например плико лайт с кошница,знам ли newsm78,нака и другите да се включат Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 368
Имаме същата количка, купихме я преди около 6 м. от един магазин в Люлин, в бл. 549, магазинът се казва "Всичко за Вашето бебе от А до Я" там поддържат много модели и почти съм сигурна, че и тази още ще я имат.

Общи условия

Активация на акаунт