искам да ви кажа за зеленото ако!

  • 901
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 133
моето бебе от 3 седмици има зелено ако, толкова зелено та чак маслено зелено и то всеки път.и аз като нова и загрижена мама изчетох всичко дето имаше във форумите по този въпрос и открих, че това може да еот охлаждане, претопляне или колики.постарах се да премахна първите две като причина, а колики има рядко и много леки.онзи ден бяхме на мерене и като споделих с педито тя каза да пробвам да спра за няколко дни саб-а и чая на хип за кърмачки, защото имат коприва и копър да не би те да оцветяват и наистина 2 дни след като ги спрях(саб-а и без това много не помага) акото си стана жълто. а аз 3 седмици чета и се притеснявам, така че до всички с този проблем защото много запитвания срещнах вижте дали и при вас е така .целувки на всички бебоци!

# 1
  • Мнения: 1 264
като се сетя и аз толкова се шашках с това зелено ако. Непрекъснато мислех, че съм си простудила детето и го обличах повече за разходка, докато един ден така ревна (беше сигурно 20 градуса навън), че веднага се прибрах. И когато го разсъблеках, се успокои.  Mr. Green Явно и при нас ще да е било от чайчетата и саб-а.

# 2
  • Мнения: 2 673
От чая със сигурност става ЗЕЛЕНО, защото докато кърмех, го пиех - чай за колики ХИПП и аз, та белким от кърмата стигне до него. И що да видя ,.....мойто ако ...... Sick
Но при колики също позеленява, от някои АМ също. Ние сме на Нутрилон, от него е маслено зелено, много приятен цвят Mr. Green

# 3
  • Мнения: 2 891
От чая със сигурност става ЗЕЛЕНО, защото докато кърмех, го пиех - чай за колики ХИПП и аз, та белким от кърмата стигне до него. И що да видя ,.....мойто ако ...... Sick
Но при колики също позеленява, от някои АМ също. Ние сме на Нутрилон, от него е маслено зелено, много приятен цвят Mr. Green

Винаги ми е било чудно как е на вкус  newsm78    Чайчето де   Mr. Green

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Ммм, ако е имала предвид, че чаят, който пиеш ти, преминава като цвят през кърмата, та до акото - надали.
Ако детето е пиело някакъв чай, по може.
Но като цяло - моята пък педиатърка беше непоклатима, че няма нищо тревожно. По-бърза перисталктика и позеленяване на акото при досега с въздуха - и всьо. Никога не съм се тревожела, съответно.

# 5
  • Мнения: 2 673
Ммм, ако е имала предвид, че чаят, който пиеш ти, преминава като цвят през кърмата, та до акото - надали.
Ако детето е пиело някакъв чай, по може.
Но като цяло - моята пък педиатърка беше непоклатима, че няма нищо тревожно. По-бърза перисталктика и позеленяване на акото при досега с въздуха - и всьо. Никога не съм се тревожела, съответно.
не, Бу.  Mr. GreenИ бебо го пиеше и аз...та да е ударна антиколиковата терапия... SickПОзнай .- аз съм само цвят зелен...и двамата... Laughing Joy

# 6
  • Мнения: 1 555
Зеленото ако се получава и когато детето се храни с АМ, защото се дължи на пребиотиците в млякото. Иначе от колики не ми се вярва да стане зелено  newsm78 но всичко е възможно

# 7
  • Мнения: 3 456

Но като цяло - моята пък педиатърка беше непоклатима, че няма нищо тревожно. По-бърза перисталктика и позеленяване на акото при досега с въздуха - и всьо. Никога не съм се тревожела, съответно.
И нашата.

# 8
  • Мнения: 451
аз пък давах и капките и чая, но акото никога не е било зелено, явно си е до стомах

# 9
  • Мнения: 6 164
Аха, това обяснява доста неща! Laughing Браво!  Peace

# 10
  • Мнения: 204
И аз така Simple Smile Една супа от коприва онзи ден... и сега и двете сме зелени Sick
А от зелените салатки дали пак може да позеленее?

# 11
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Да , от чайчето е. Моята педиатърка ми отговори същото след като отидох един ден при нея притеснена, защото моята свекърва каза , че детето било настинало и акало зелено. ooooh! Peace

Общи условия

Активация на акаунт