Днес в Борисовата...

  • 660
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 070
беше чудно. Бях си с детето само и реших да се разходим между дърветата, малко в страни от алеите. Първо видяхме една катеричка и успяхме да се доближим страшно близо, по-скоро тя дойде при нас, беше или гладна или любопитна, ако не държах детето с едната ръка и чанта и апарат с другата, щях да я пипна. Яна мълчеше, предупредих я, че животинката може да се уплаши, но май детето го беше страх повече.

После видяхме две жени и двама мъже, които ядяха семки и зяпаха към едно дърво. Оказа се, че едната жена си е разперила ръката, слагаше си слънчогледа в шепата и птичета идваха, взимаха си и отлитаха. Успях да убедя и Янито да го направи, беше много смешна, защото малко я беше страх и си беше глътнала граматиката. Птичките известно време само я наблюдаваха, май им беше и малко прекалено близо до земята, защото те пикираха, за да вземат зрънцето. Една се престраши и взе семка от ръчичката на Яна. Детето супер много се ентусиазира. Аз май повече, защото нея си я беше и страх, но любопитството и надделя.

Явно животинките в парка вече доста са свикнали с хората.

Накрая видяхме и каките от Бон Бон, които снимаха някакво клипче и Яна най-нахално се залепи за тях и следеше с интерес процеса на преобличане, репетицията.

Хубав ден.

# 1
  • Мнения: 3 423
Ах, дещовиди, толкова си романтична,
че съм на път да се влюбя в тебе. Това
с катеричката ме носталгира. Пред моя
прозорец в Угърчин е побито едно дърво,
което почти всяка сутрин бива обходено
от една катеричка. Видя ли я, на късмет е.
Така поне знам от бабите. Ще я кръстя на теб.
А нощем грухтят диви прасета. Трийсетина.
По обяд пък съм виждала лисица, таралеж
и зайци. Много зайци има в Угърчин, много.
Другата неделя ще проверя разказа ти.

# 2
  • Мнения: 2 550
А нощем грухтят диви прасета. Трийсетина.


Лиске, ти си хапче за добро настроение  Mr. Green
Няма нужда от тризначките щом те има теб!

# 3
  • Мнения: 2 070
Лиске, ще си идваш ли?
Внимавай да не изплашиш животните, само те ми останаха след раздялата с тризначките.  Wink

# 4
  • Мнения: 936
Deshtovidi, благородно ти завиждам за хубавия ден. Аз лично не обичам неделята и много рядко съм в настроение. Не ми върви на тоя ден.

# 5
  • Мнения: 3 423
Внимавай да не изплашиш животните, само те
ми останаха след раздялата с тризначките.  Wink

Дещовиди, това, че не пиша и не чета
в Красива мама, значи ли, че съм плашило?
Аз съм преродена клюка и в това е чарът ми.

# 6
  • Мнения: 2 070
Внимавай да не изплашиш животните, само те
ми останаха след раздялата с тризначките.  Wink

Дещовиди, това, че не пиша и не чета
в Красива мама, значи ли, че съм плашило?
Аз съм преродена клюка и в това е чарът ми.

Не бе жена, много шум вдигаш, за това.  Wink

Не каза дали ще си идваш все пак. Или ще изпратиш някой да провери вместо теб. Много хора ще искат да те поканят на кафе от тук.

# 7
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 099
Ей страхотен ден си имала.Благородно ти завиждам.Днеска тука беше много хубаво времето и си направих една разходка сама.Видях слънцето,птичките и пчеличките и си казах излизам!! Независимо,че се разхождах сама ми беше крайно приятно.Както казват хората по-добре сама,отколкото в кофти компания!!!

# 8
  • Мнения: 2 070
Малко съм бавна, но и снимки ще пусна да видите по-късно.

Общи условия

Активация на акаунт