Загубих брат си ....

  • 7 187
  • 35
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 893
знам че тук е форумът за загуба на дечица но брат ми винаги е бил толкова мил и услужлив и наивен че винаги съм го чувствала като по-малко братче, въпреки че беше с 14 години по-голям от мен....загубата му е много тежко изживяване за мен.... особено като знам че е починал по този ужасен начин и в такива мъки  cry

значи ние сме от различни бащи с останалите деца, но съм израснала с момчетата на майка ми.
този ми брат - Георги се казваше - беше '69 набор, той ме е гледал, като ходеха наще на работа. Неговия баща е умрял от цироза,та пиенето му беше малко генетично заложено.
но въпреки това щеше все още да е жив ако не беше другия ми брат да ускори процеса!

Почина от масов кръвоизлив в стомаха - размазан черен дроб,спукана язва и спукани кръвоносни съдове на хранопровода.Доктора каза че всеки втори удар на сърцето му е изпомпвал кръв в стомаха  Cry и че е кървял ПОНЕ от 2 седмици.Общо взето е била болезнена смърт...
Доктора беше сломен просто,личеше му че е направил всичко възможно. И понеже брат ми беше 0(-) е правил скандали на кръвната банка да му дадат кръв защото в б-цата е нямало...

знам какво се чудите - защо никой не му е помогнал по-рано?
защото аз се отделих да живея с мъжа ми и никой не ми се е обадил за да не ме тревожат - заради детето  #2gunfire а и никой не е предполагал че е толкова зле...

Георги се почувствал зле и отишъл при баба ми ( оная 100годишната) за да си почине и излекува.а по-големия ми брат Любомир (когото все още отказват да освидетелстват или арестуват между другото  #2gunfire) се е възползвал и ги заключил,изтръгнал телефона от стената и прибрал GSM-a на Георги за да нямат контакт с "външния свят".
Той е бивш ветеринарен техник и си е внушил че е най-добрия доктор на света и разбира от всичко! подложил Георги на систематичен тормоз и го тъпкал с антибиотици и го е бил както си лежи обездвижен на леглото. Целият беше в синини. Георги започнал да повръща черно на цвят( черен дроб и съсиреци) но Любо отказал да извика лекар.
комшиите се събрали и извикали линейка,поставили му система хората за да го вдигнат на крака и да го вземат в болницата.Брат ми Любо се върнал изгонил лекарите и му изтръгнал абоката от вената и го хвърлил на улицата .набил Георги, че ги е извикал,щели да го отровят!!! Хванал баба ми за косата и я вързал за един стол!
пропуснах да кажа че Любо (като баща си) страда от Параноидна шизофрения с пристъпи на агресия...
Едва на 8ми вечерта ми се обади татко ми, да ми каже, че комшиите са се качили с бухалки горе и са закарали Георги в болница - чисто гол, завит в одеало,оповръщан и оакан (с извинение) не можел да диша нито да говори нито да се движи . извикаха ме, дадоха ми рецепта, отидох и му занесох всичко необходимо.
изглеждаше ужасно,кожата му беше толкова обезводнена  Cry
попитах го дали ме чува - погледна ме,измърмори нещо,целунах го по челото и излязох да намеря сестрата. като се върнах в стаята да му кажа чао само ръмжеше ( от болка както разбрах после )

Умрял на сутринта в 7:55  .......

поръчах аутопсия и като излязат резултатите ще му видя сметката на онзи изверг!!!!!! newsm61
на всичко отгоре баба ми отрича всичко!
и голям рев му удари като и казах - "олеле Жорко,олеле момчето ми! КОЙ ЩЕ МЕ ГЛЕДА СЕГА?"  #2gunfire

абе какво да ви разправям....отърва се братчето ми! поне сега е при мама и баща си и при най-добрия си приятел!  Praynig

# 1
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
мила съжалявам
дано там където е е намерил спокойствие
а ти... щше продължиш и за него!
не съди баба си - явно жената не е добре с мозъка - това е често срещано при толкова възрастни хора - тя просто не вижда реално нещата - тя е по-зле и от малко дете
о зо брот ти... явно определено  е опасен и за околните и ако предприемеш необходимото да не нарани и друг - ще е най-правилно
но дано имаш сили.-..ако нямаш - никой не би те обвинил
целувки и дано преодолееш тази болка

# 2
  • Мнения: 4 966
Вержи, съжалявам за това, което си преживяла. Но животът продължава. Гледай напред, още повече, че вкъщи е голямото ти щастие. Прекарвай повече време при бебката - ще ти помогне. Ние сме с теб!

# 3
  • Мнения: 226
Вержи, това е повече от ужасно, което си описала. Дано времето да излекува болката ти.
Трябва да бъдеш силна заради малкото ти слънце. Силно те прегръщам

# 4
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Моите съболезнования!
За брат ти!Мир на душата му!! Flowers Rose Flowers Rose
Това което се е случило е повече от ужасно!Бъди силна и знай че възмездие има за всички!!
Прегръщам те  Hug

# 5
Моите искрени съболезнования Вержи. Бъди силна заради бебка!

 tantrum Не мога да повярвам , че това е станало в България. Прилича ми на филм на ужасите!
Аз също имам брат и то близнак и ако само някой го докосне, ще му видя сметката!! #2gunfire

# 6
  • Мнения: 7 107
Нека почива в мир братчето ти Георги.
 Flowers Rose Flowers Rose

# 7
  • Мнения: 669
Вержи,моите съболезнования!Бъди силна заради семейството ти ! smihesorry
Нека почива в мир брат ти Георги!
Flowers Rose Flowers Rose

# 8
  • Мнения: 361
Вержи,това което си написала е много,ама много ужасно,Нека братчето ти и всички хора,които обичаме и не са вече между нас почивам в мир.Аз в 8-я месец загубих най-най-ама най-обичания ми човек,това беше дядо ми.Той ме отгледа като дете и ми даде най-голямата обич и уважение,но не ме допуснаха дори да се сбогувам с него.Сего го сънувам и всеки ден му казвам че много го обичам и няма да го забравя. 
Аз съм с теб,целувки и прегръдки.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 044
 Sad Sad SadНямам думи

# 10
Вержи моите най-искрени съболезнования!
Нека почива в мир брат ти Георги! А ти бъди смела и силна. Знай че за всяко нещо има възмезние!
 Flowers Rose

# 11
  • Русе
  • Мнения: 150
Вержи,прегръщам те ! Hug
Това ,което се е случило е нечовешко ,нецивилизовано и повече от ужасно.Бъди силна ,каквато си досега- в предвид че имаше сили да го споделиш със всички нас.Бори се за истината ,която се с случила с Георги-БЕЗКОМПРОМИСТНО !!! Всички сме с теб.
Мир на праха му. Flowers Rose  Praynig АМИН

# 12
  • София
  • Мнения: 1 098
Искрени съболезнования. Дано е на по-добро място сред близките си. Flowers Rose Flowers Rose

# 13
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
Миличка, мого съжалявам за загубата ти  Hug
Нека брат ти Георги почива в мир Praynig

# 14
  • до канала
  • Мнения: 518
още веднъж мила моите съболезнувания smile3518

Общи условия

Активация на акаунт