Фризьорски въпрос

  • 2 346
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 932
Та, ходят ли мъжете ви на фризьор или вие се усъвършенствахте с машинката, ножицата или с др. подобно уръдие на труда?

Питам, защото тук забелязвам една подобна тенденция,  а именно : дамите ходят при професионалист, но нямат скрупули  Mr. Green и смело подстригват мъжете си...(не казвам, че на някои не им се отдава).

# 1
  • Германия
  • Мнения: 8 084
Моят ходи. Редовно, за разлика от мен, последният път беше модел на една обучаваща се фризьорка. Но при него рискът да го окепазят е минимален. Аз от страх от тукашните фризьорки сама си правих сватбената прическа.

# 2
  • Мнения: 3 423
Да, мъжът ми ходи.
Двайсетачка му излиза.

# 3
  • Мнения: 7 914
В началото аз се опитвах да го фризирам, ама като смени прическата( познайте кой поиска новата прическа Mr. Green) , вече си ходи на фризьор...ама все по мое настояване Mr. Green Mr. Green

# 4
  • Мнения: 3 367
ходи си той,да..на верига,не е нещо кой знае колко фенси;
аз водя и децата след няколко моите неуспешни опита б-у главата на Ния,намерих 1уден салон к специализира детско фризьорство(верига е за Щатите,http://www.haircutsarefun.com/index.asp)и съм много доволна..

# 5
  • Мнения: 619
Ходи си редовно,
веднъж се пробвах аз и резултата беше .... Sick  Sick

# 6
  • Мнения: 198
 хи4 не ми се отдава подстригването..още като дете се опитвах да постригвам куклите си.. и после исках да ми купят нови..  Twisted Evil
затова не се и опитвам..
моят си ходи от години при един и същи фризьор..
и аз така..  Laughing

# 7
  • Мнения: 1 959
Не рискувам да го подстригвам пък и той няма да ми даде.И двамата си имаме фризьори,аз ходя и тук и в БГ

# 8
  • Мнения: 714
Подстригвам си го и още как. И детето подстригвам. Преди 3 години си купих хубава машинка и ги докарвам все едно от фризьорски салон са излезли  Wink И така съм се усъвършенствала, че в банята и косъм не пада на пода  Wink (е, почти де).

А мъжа си го научих да ми боядисва косата  Wink Много е надобрял.
А мен след като в 3 салона ме направиха и трите пъти на маймуна и то за скромните 60 евро, се подстригвам при една българка-фризьорка от старото поколение, която тук по разни причини не може да работи като такава, а работи в кухнята на един ресторант.


# 9
  • Мнения: 2 195
Ходеше . Сега се подсригва сам с машинката , аз само дооправям покрай врата и ушите . Малкия аз го подстригвам също с машинката . Боядисвам се сама  newsm10

# 10
  • Мнения: 3 880
Да, мъжът ми ходи.
Двайсетачка му излиза.
И моят така.

Харесал си е тук една фризьрка и дума не дава да стане аз да го подстригвам  Laughing
Ама аз и не мога де.... така че- кой за каквото е учил Wink

# 11
  • Мнения: 811
Не ходи.Подстригва се сам с машинката,а аз съм само за довършителната 4аст  Grinning.

# 12
  • Мнения: 2 292
аz се справям добре с машинката  Hug

# 13
За съжаление аз съм фризьора в къщи   Cry ( не че имам тапия, ама с времето задобрях).
Сега ги карам моите мъже да ходят на фризьорски салон ама те .... не ЩАТ  Close , а пак на мен  хич не ми се подстригва.....

# 14
  • Мнения: 1 049
Ходя на фризьор в Словения аз и малкия,  по - евтино ми излиза  и  по- добре ни постригват Peace Мъжо го постригвам аз, много съм задобряла  с машинката Peace

Последна редакция: пн, 12 мар 2007, 16:10 от Zai4enze

Общи условия

Активация на акаунт