Вреден ли е сухият шампоан?

  • 5 037
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 148
Купих си сух шампоан Клоран с коприва по съвет на фризьорката. Стори ми се супер неприятно след като го употребих. Имах чувството, че косата ми е мръсна, а не изглеждаше така. Като я пипнех пръстите ми се покриваха с бял талк. И накрая започна да ме сърби главата. Да не говорим, че блузата ми стана като покрита с брашно все едно, че имам пърхот. В общи линии накрая си измих главата и загубих повече време отколкото, ако директно бях влязла в банята  NaughtyТа чудя се: някой ползва ли го често и не смятате ли, че може да е вреден?

# 1
  • Мнения: 2 926
Не е вреден, но определено не върши никаква работа  Naughty

# 2
  • София
  • Мнения: 4 966
Aз го ползвам рядко,в екстремни ситуации...
И точно за такива моменти съмизключително доволна./Клоран-овес,спрея/.Като се разреша хубаво,не си личи никакъв талк,косата ми става обемна и мнооого хубава и чиста...

# 3
  • Мнения: 664
Не мисля, че е вреден...Ползвала съм на Клоран и бях много доволна от единия - за всеки тип коса, с овес, от другия - за мазна коса, май е този с копривата никак не съм доволна, наистина много трудно се махаше финния бял прах от косата, дори след 15мин. четкане! Сега ползвам на Рене Фюртерер и съм много доволна, лесно се маха талка (а съм с черна коса!), прави ми косата обемна и чиста. Ползвам ги рядко- няколко пъти в месеца, когато бързам, а трябва да изглеждам в приличен вид Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 3 328
Да кажем, че не е особено полезен...
При мен ускори омазняването на скалпа.

# 5
  • Мнения: 336
Ползвала съм и двата сухи шампоана на Клоран и съм доволна, т.к. косата ми е къса и много бързо се омазнява ползвах спрея поне 1 седмично за спасяване на положението. След напръскването разресвах добре косата и целия бял прах падаше, но наистина като си докоснех косата, усещането беше сякаш главата ми е пълна с пясък, а и спрея свършваше много бързо. Иначе нито ме е сърбяла главата, нито скалпа ми се е омазнявал по-бързо от сухия шампоан.

# 6
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Аз имам Клоран-коприва, ползвам го мн рядко, само в супер спешни ситуации и съм доволна, косата ми бухва като току-що изкъпана

# 7
  • Мнения: 8 505
Нямам представа дали е вреден.Мисля,че при инцидентно използване няма с какво да навреди.Като основен шампоан не бих го ползвала никога.

# 8
  • София
  • Мнения: 211
при мен не се маха бели япрах:((само веднъж го ползвах и съм страшно разочарована

# 9
  • Мнения: 630
Поддържам Клоран с Овес за спешни случаи. По принцип косата ми е суха и се омазнява само в корените. Пръскам само там, разресвам и спасявам положението за един ден. Но чак да е вреден  newsm78

# 10
  • Мнения: 4 202
Аз също използвам този с овеса за спешни случаи.
На мен ми върши много добра работа и нямам оплаквания, белия прах като че ли попива и след 1-2 минути няма следа от него.
За това дали е вреден - не мисля, че е по-вреден от който и да е друг продукт за коса.

# 11
И аз ползвам този с овеса, но пускам и бърз сушоар след  като напръскам и същевременно разресвам. Става супер, но издържа само един ден при мен и пак се омазнява.
Само ако сложа много пада талк!

# 12
  • Мнения: 148
Възможно е и аз да съм прекалила... newsm78 Може да пробвам този с овеса.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 389
И аз ползвам този с овес в спешни ситуации.Доволна съм от ефекта,който постигам,но миенето на косата се отлага максимум 1 ден.

# 14
  • Мнения: 4 053
Да кажем, че не е особено полезен...
При мен ускори омазняването на скалпа.

и на мен,даже бих казала,че е гаден  Stop

Общи условия

Активация на акаунт