Какво забравихте?

  • 1 548
  • 24
  •   1
Отговори
Здравейте не знам дали не се повтарям с някоя друга тема но тъй като днес съм в особено носталгично-лирично настроение Ви питам?Какво забравихте-в пряк и преносен смисъл-поздрави

# 1
  • Мнения: 2 891
Забравих си паметта някъде  Mr. Green Нищо не помня... Като изтрита с гума съм!!!

# 2
  • Мнения: 1 111
доста неща съм забравила - как да бъда оптимист, как да вярвам в доброто и как да се радвам изцяло на живота....мъча се да си спомня Embarassed   или трябва да се науча отново....

# 3
  • Мнения: 100
Забравих какво е нормално човешко общуване. Забравих да се смея от сърце. Забравих ......забравих какво искам да напиша, а ако се сетя ще съм друг човек. Лошото е, че няма кой да ми припомни. А така искам !!!

# 4
  • Мнения: 7 723
 Embarassed Забравих да честитя годишнината от сватбата на свекър ми и свекърва ми  ooooh! - беше на 10- ти, а тя днес ми го натърти  ooooh!
Дали ще ми прости някога  newsm78 Mr. Green

# 5
  • Мнения: 27 524
Нищо засега  Party

# 6
  • Мнения: 17 546
Не забравям! Помня като слон! Как му казват на това - злопаметност? Просто имам избирателна памет... помня това, което искам и когато искам!

# 7
  • Русе
  • Мнения: 511
Туй всичко помни!  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 2 229
И аз помня като слон. Mr. Green Обикновено избирам да забравя нещо, ако не ми изнася... Whistling

# 9
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Лошата памет е ключът към щастието.

# 10
  • Мнения: 5 577
 Embarassed Заравих, че няма вечеря, добре, че баба донесе.

# 11
  • Мнения: 46
Къде съм сложила пикантината(В ХЛАДИЛНИКА) Joyмай наистина става зле bash

# 12
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Mnogo zabravqm! Zabraviam golqma 4ast ot detstvoto si i ot jivota predi da rodq. Zabravih kakvo e kozmeti4en i friziorski salon,a taka mi se iska da im stana redoven posetitel. Cry

# 13
  • София
  • Мнения: 2 160
Забравям да се усмихвам по-често Crazy

# 14
  • Мнения: 634
Ем аз току що рабрах, че съм си забравила телефона в офиса Tired

Общи условия

Активация на акаунт