Крем за корем против стрии ?

  • 5 438
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 812
Мили мами ,искам да ви питам с какъв крем си мажете коремчетата за да не ви се получат стрии?Кажете от кои сте доволни,4е аз не съм се спряла на нищо  newsm78

# 1
  • Мнения: 236
Аз съм се спряла на Мустела.Скъпичък е , но пък ако се намажа сутринта и вечерта усещам кожата си по мазна и мека. До колкото знам обаче , ако си предразположена ще  ти се образуват , няма значение с какво мажеш.
Мажи и бедрата и бюста.Мен единственото което ме успокоява , че някъде бях чела след 30 вероятността да ти се образуват стрии е по-малка ,освен ако не носиш близнаци.Аз съм на 28 , но все пак се надявам това да се отнася и аз мен  Laughing
Може би вече родили майки,ще се включат с повече информация!

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Темата е обсъждана многократно пусни си търсачка може да срешнещ някоя наистина добра идея.   bouquet
А за мазането- мажи, мажи и не спирай, но и стискай палци да ти удържи кожата. Всичко си е до кожа. Аз се мазах от 3 месец до около 2 месеца след като родих, с всичко което се продава на пазара /не само българския/ и корема ми е ужасно нацепен /направо  ooooh! Close Twisted Evil/

# 3
  • Мнения: 8 505
Мазах се с Мама Дона на Чико,нямам стрии,но не мисля,че е заради крема.Генът си е ген все пак Simple Smile
Попитай и търсачката,ще ти изкара страшно много теми.

# 4
  • Мнения: 195
Аз също се мажа с Мустела и съм доста доволна. Преди това (първите 4 месеца) се мазах с "Кокона и майка" и също бях доволна.

# 5
# 6
  • Варна
  • Мнения: 389
Аз ползвах Галеник.По корема нямам нито една,но по бедрата и ханша се появиха,макар че и там се мажех.

# 7
  • Мнения: 3 334
до ген си е Peace
Аз ползвах на Дева и на Икаров

# 8
  • Мнения: 812


Къде се прова и колко струва?

# 9
  • Мнения: 236
Почти във всички аптеки , струва около 30 лв.

# 10
  • София
  • Мнения: 609
Аз се мажех с Галеник;но ми го бяха подарили.
Ако искаш по-евтино и почти толкова ефикасно-на Икаров-пшенично масло и бадемово масло;супер са и струват 10лв двете

# 11
  • Мнения: 812
На икаров пак ли автеките да го търся?

# 12
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Аз ползвам от третия месец Мама Дона на Чико-опаковката струва 26-27 лв.,продава се в аптеките,а може и по интернет да си поръчаш.По корема досега нямам никакви стрии,но по гърдите ми се появиха. Cry От вече раждали мами знам,че трябва да продължиш да се мажеш и след раждането,когато кожата започва да се "свива". Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 3 679
На икаров пак ли автеките да го търся?
Да, има го в аптеките. Обаче не мажи само корема, а и бедрата, дупето и гърдите.
Аз ползвах на Лирак ампулите.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 397
Има доста теми по този въпрос и то от скоро.
 С първата си бременност ползвах на Silvert, сега се мажа с  Mustelahttpето ти виж и тук
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=154332.0;all

Общи условия

Активация на акаунт