Количка Urban Detour

  • 1 496
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 276
Какво мислите за тази количка?

http://www.mothercare.com/gp/product/B000IERJUW


Става въпрос за новородено. Посъветвайте ме ако сте я ползвали или познавате някой с такава... Благодаря предварително!  Blush

Между другото мислех, че в mothercare всичко е много скъпо, но тя реално е на цената на други от този тип...

# 1
  • София
  • Мнения: 3 688
kakva e cenata i v magazina

# 2
  • София
  • Мнения: 1 387
Бебето на една известна тв персона се вози в такава май от както се е родило. Аз лично съм я виждала наживо и изглежда доста добре, но за качествата и не мога много да ти кажа. Изглежда доста маневрена и лека.

# 3
  • София
  • Мнения: 276
Цената й е 580 лв. - летния вариант.
Зимното чувалче струва 99 лв., а столчето за кола 200 и нещо... На тази количка може да се закача и столче със системата на Chicco, ако случайно имаш такова, както е в моя случай.

# 4
  • София
  • Мнения: 276
Явно никой няма такава. Сигурно не трябва да я купувам при това положение...  Tired

# 5
  • Мнения: 4 428
Какво, като никой няма такава. Защо да не си я купиш, ако ти харесва  Grinning Марката е добра  Peace
Но на мен лично ми изглежда много тежка, тромава и тъмна за бебешка количка

# 6
  • София
  • Мнения: 276
Има я в ярко червено в момента, а може да се достави и в бежово...
Не е лека, да... обаче е много стабилна - бутах я и ми хареса. Ще помисля още малко, имам време Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 3 688
Днес я гледах,в червено е много хубава особено за момиченце
Мисля че е широка ,маневрена и удобна

# 8
  • Мнения: 89
Тази количка е много разпространена в Англия. Ако небеше качествена едва ли биха я купували толкова много. А и неразбирам какво му е на по-тъмния цвят на мене лично ми харесва повече отколкото някой изцъклен клоунски цвят. А що се отнася за червения цвят - страхотно и стои на тази количка Peace

Общи условия

Активация на акаунт