Фирма за почистване

  • 1 432
  • 16
  •   1
Отговори
Дайте съвет за добра фирма за почистване на дома - да мият хубаво подове, бани и общо взето всичко

# 1
  • Мнения: 420
За да получиш разумен отговор, кажи поне откъде си.

# 2
  • Мнения: 364
Аз нямам доверие на подобни фирми. Не ми ли пипне ръката, не става. В един епизод на "Той и Тя" мацката си беше наела домашна помошница и докато и "обясни" подробно как иска да се чисти - тя си изчисти цялата къща, а помошницата си пиеше кафенце и само кимаше одобрително с глава.  Joy
Та, ако имаш моите критерии, по-добре си плюй на ръцете и... си чисти самичка! Peace

# 3
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
А знаете ли някой в София да чисти с Рейнбоу мека мебел и каква е цената на услугата ?

# 4
  • Мнения: 1 849
Аз нямам доверие на подобни фирми. Не ми ли пипне ръката, не става. В един епизод на "Той и Тя" мацката си беше наела домашна помошница и докато и "обясни" подробно как иска да се чисти - тя си изчисти цялата къща, а помошницата си пиеше кафенце и само кимаше одобрително с глава.  Joy
Та, ако имаш моите критерии, по-добре си плюй на ръцете и... си чисти самичка! Peace

Иха и какво, почистващите фирми гладни да умрат!  Laughing Майтапя се!
Всъщност къде е проблема, че капризните клиенти, искат качество, а не са склонни да плащат високи цени за услугата. Да се получи високо качество е необходимо да се ползвап професионални препарати, които са ужасно скъпи. Фирмите се принуждават да ползват обикновенни, за да могат клиентите да си позволят цените на услугите им....

# 5
Имам домашна помощница, от която съм доволна, с малки забележки. Но търся фирма за еднократно почистване. От София съм

# 6
  • Мнения: 364
Иха и какво, почистващите фирми гладни да умрат!  Laughing Майтапя се!
Всъщност къде е проблема, че капризните клиенти, искат качество, а не са склонни да плащат високи цени за услугата. Да се получи високо качество е необходимо да се ползвап професионални препарати, които са ужасно скъпи. Фирмите се принуждават да ползват обикновенни, за да могат клиентите да си позволят цените на услугите им....



Права си, разбира се!
Скоро съпругът ми ме убеди, че трябва да си почивам и занесе килима на автомивка. Върнаха ни го избелял и вмирисан! #Cussing out  Последва обичайната процедура с Вениш у дома! До тук с опитите!

Дано авторката да намери подходяща фирма.  Peace
 

# 7
  • Мнения: 1 058
И мен ме интересува. Преди да се нанесем в новата къща искам да се изчисти добре.

# 8
  • Мнения: 202
www.vasilka.com ползвам ги и съм доволна.

# 9
  • София
  • Мнения: 529
А знаете ли някой в София да чисти с Рейнбоу мека мебел и каква е цената на услугата ?

Преди 2 седмици в и-нет изрових няколко такива обяви.
Човека изтупа матрака на спалнята (двулицев е), изтупа и изпра 2 дивана (3-ка и 4-ка) отвсякъде (с възглавници които се махат е - т.е пак двулицево се получава). Изпра и малките възглавнички за диваните.
Около 2 часа работи - за 35 лв.

# 10
  • Мнения: 750
И аз се замислях за ползване на подобна фирма/услуга. Просто не ми остава нито време, нито сили, за да се справя с нещо повече от най-основните почистващи упражнения като прахосмукането, измиване на пода, мивките, бърсането на прах, банята като цяло. Да, ама си има и други неща, които периодично някой трябва да поддържа - прозорците, вратите, шкафовете отвън и отвътре ...
Ама като гледам - или аз нещо не разчитам правилно или няма и да прибегна до услегите на фирма.

"Прахосмукиране 0,50 лв./м2" - от сайта на фирма Бориван. Добре, де! Холът ми е приблизително 7 х 4 м (включва и кухненския отсек). Това означава ли, че за тези условно 28 м2 трябва да платя 14 лв?!  Shocked На мен ми отнема около 20 минути, ако го изпрахосмуча мнооооого старателно, с местене на диваните, заедно с килима и меката мебел. Излиза, че работят с тарифа средно 42 лв/час.
Адвокат ще ми излезе по-евтино!

# 11
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
А знаете ли някой в София да чисти с Рейнбоу мека мебел и каква е цената на услугата ?

Преди 2 седмици в и-нет изрових няколко такива обяви.
Човека изтупа матрака на спалнята (двулицев е), изтупа и изпра 2 дивана (3-ка и 4-ка) отвсякъде (с възглавници които се махат е - т.е пак двулицево се получава). Изпра и малките възглавнички за диваните.
Около 2 часа работи - за 35 лв.

Ами добре е. Може ли да ми дадеш координати на човека, много моля Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 193
А знаете ли някой в София да чисти с Рейнбоу мека мебел и каква е цената на услугата ?

Преди 2 седмици в и-нет изрових няколко такива обяви.
Човека изтупа матрака на спалнята (двулицев е), изтупа и изпра 2 дивана (3-ка и 4-ка) отвсякъде (с възглавници които се махат е - т.е пак двулицево се получава). Изпра и малките възглавнички за диваните.
Около 2 часа работи - за 35 лв.

Ами добре е. Може ли да ми дадеш координати на човека, много моля Simple Smile
Ако искаш мога да ти пратя тел. на лични ( ако все още търсиш).

# 13
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
Да, търся все още. Моля изпрати ми ги и благодаря   bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 529
А знаете ли някой в София да чисти с Рейнбоу мека мебел и каква е цената на услугата ?

Преди 2 седмици в и-нет изрових няколко такива обяви.
Човека изтупа матрака на спалнята (двулицев е), изтупа и изпра 2 дивана (3-ка и 4-ка) отвсякъде (с възглавници които се махат е - т.е пак двулицево се получава). Изпра и малките възглавнички за диваните.
Около 2 часа работи - за 35 лв.

Ами добре е. Може ли да ми дадеш координати на човека, много моля Simple Smile

На ЛС ти го пускам

Общи условия

Активация на акаунт