Ефикасна диета

  • 75 300
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 258
Миналата  година направих  т.н  "Точкова диета"   Страшна  е!  Хем  си похапваш    хем  слабееш.   И  го  няма  йо-йо  ефекта   Изпробвала  съм  много  диети   и хапчета,   но тази диета   е перфектната!!!!  bouquet

# 1
  • Мнения: 287
е разкажи подробно де!
само реклама направи и си мълчиш!!!
каква и е фатката на тая диета? и без спорт ли мина?!?!?!

# 2
  • Мнения: 170
Хайде жено сподели  bouquet

# 3
  • Мнения: 258
http://dieti.rozali.com/populiarni-dieti/p544.html      Не  съм  сигурна  дали  правилно   съм  сложила  линка   Относно   спорта-- от време   на време   коремни преси  и   за  вътрешната  част  на бедрата   Пробвайте  и няма  да съжалявате  ! УСПЕХ!!!!!!!!!!    Ще чакам  отзиви.

# 4
# 5
  • Мнения: 281
 salem, направо звучи страхотно! Днес лунувам, но от утре мисля да започна да броя точките!
  На мен трудното в диетита ми е да ям нещо определено, а тук  имаме избор!
 

# 6
  • Мнения: 394
Аз пък от днес съм на зелева супа и ако неиздържа ще се прехвърля към вас, а ако издържа ще се пресъединя към вас по късно за задържане на килограми и продължаване за сваляне на останалите килца.
Успех на останалите!!!  bouquet

# 7
  • Мнения: 54
Аз да се похваля - започнах да броя точките и за 2 дни свалих 2 кг. Диетата е страхотна!

# 8
  • Мнения: 1 120
Аз да се похваля - започнах да броя точките и за 2 дни свалих 2 кг. Диетата е страхотна!

да не те натъжавам,но най-вероятно това е вода.но все пак продължавай,ще чакам резултата
 Peace

# 9
  • Мнения: 258
aqik  радвам се за теб!   Продължавай в същият дух !  Желая ти успех!!!

# 10
  • Мнения: 54
aqik  радвам се за теб!   Продължавай в същият дух !  Желая ти успех!!!
  Разбира се че продължавам, диетата се спазва лесно. lamita, надявам се да грешиш защото аз съм много ентусиазирана. Ще пиша пак за резултати.

# 11
  • Мнения: 1 564
Аз да се похваля - започнах да броя точките и за 2 дни свалих 2 кг. Диетата е страхотна!
Браво! PeaceБи ли казала какво ти беше менюто през тези два дни. newsm78

# 12
  • Мнения: 54
Закуска- 1 айран, обяд - 2 кюфтета, вечеря- зелена салата. И много вода през целия ден ( около
2 л).

# 13
 thumbsup и мен ме заинтригува .

# 14
  • Мнения: 6 461
Хайде пак във фаворити Mr. Green
Тъкмо от понеделник започвах  тази   диетка .....ето сега още една интересна излезе на хоризонта... ooooh!
От толкова много диети .... ,че на края пак старите килограми Laughing

Общи условия

Активация на акаунт