Остър бронхит на 8м?

  • 727
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 549
Моля ви а помощ!!!Бяхме със обилни сополки и кашлица и днес отидахме на лекар.Преслъша дъщеря ми и каза че има грубо везикуларно дишане с леко удължено издишане,проведени шумове на горни дих. пътища,пръснати сухи свиркащи и средни влажни хрипчета.Поставена диагноза-ОСТЪР БРОНХИТ Питането ми е -толкова лесно ли се поставя диагноза бронхит???Не трябват ли някакви по подробни изследвания?Преди да отидем на доктор си мислих,че всичко идва от обилните сополки,защото не може да ги издуха и сичко се стича на вътре,затова се и дави ,затова и кашля.Сега съм в стрес!Със сина ми имам страхотни проблеми,непрекъснато е болен и кашлиците му са страхотни,според мен се дължи на прекарания коклюш миналата година.Сега и малката-няма да мога да се справя.Моля ви за съвет,плачеми се а вече не знам какво да правя Cry

# 1
  • Мнения: 5 760
Здравейте! Тази диагноза се поставя и може да се постави само след преслушване. Не са необходими допълнителни изследвания. Няма нищо страшно.
Бебетата много често реагират по този начин. За съжаление при тях инфекциите много бързо от такива на горнити.е дихателни пътища- нос гърло преминават към долнити бронхите и се получава това усложнение.Не винаги имат температура или ако имат тя не е много висока, а кашлицата е суха.При правилно лечение преминава за 7-10 дни

.

Общи условия

Активация на акаунт