Получихме дата на делото

  • 1 944
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 97
                  Момичета днес получихме призовките от съда newsm44.Дълго учаквания ден е 26 март и сме много щасливи.Молим Praynigсе тези дни да минават по бързо и да си вземем малкия юнак. [smilie=smile3504.gif  ] 

# 1
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Супер новина! Малко е останало

# 2
  • Мнения: 2 722
cenuela браво - започваме "the final countdown" заедно с теб!
Все такива новини да четем тук!  bouquet

# 3
  • Мнения: 380
Поздрвления и от мен  bouquet

Чудесна новина.

Само не забравяйте, че после се чака поне седмица докато успеете да вземете разбойника:)

# 4
  • Мнения: 2 722
Магьосника от Оз , ние не чакахме нито час - от съда та направо в дома да ни го "опаковат". Още като им казахме в дома кога ще е делото  и директорката каза че по принцип след това се чака една седмица, но те са склонни да ни го дадат веднага, защото тя седмицата след делото е за обжалване а какво да обжалваш като толко много си го чакал...!

# 5
  • Мнения: 380
Радвам се за вас Галя,

но това, което е направила директорката определено не е законно.

Освен това вие сте само едната страна да делото.

Срока от 7 дни го изисква закона. Всичко останало е незаконно. Предполагам последното, което иска всеки осиновител е да не спази процедурата и по - този начин да позволи да има пролука и възможност за обратен процес.

Дано никога не ви се случва.

Пък и след като си чакал години какво е една седмица... МИГ:)

# 6
  • Мнения: 2 722
Магосника от Оз - напълно съм съгласна с твоето виждане, но сърце не ми даваше да го оставя и един час повече в дома - на година и половина 8 килограма и плачещ и протягащ ръце към нас още от втората среща

# 7
  • Мнения: 441
да, Галя, имали сте късмет със сговорчива директорка

 smile3520 да не чуе прокурора, че каквито усукани има....

иначе кой не ще да си вземе веднага детето

# 8
  • Мнения: 883
cenuela, честито!!!
Страхотна новина!
Стискаме палци, малко остава, дори и със седмицата на изчакване след делото - за Великден заедно ще боядисвате яйцата  easter easter easter

# 9
  • Мнения: 97
                             Благодаря ви мами от едно щастливо щасливо сърце.Днес си го гушках ме  slingи си купихме количка Мони ''Александра''.Малко остана но времето не варви.И ГО НАХРАНИХ  ЗА ПЪРВИ ПЪТ baby. Касмет

# 10
  • Мнения: 1 843
Ох, сладка тя! Трепетите на тези мигове са незабравими, нали? Бъдете много щастливи заедно! Hug

# 11
  • Мнения: 1 249
                  Момичета днес получихме призовките от съда newsm44.Дълго учаквания ден е 26 март и сме много щасливи.Молим Praynigсе тези дни да минават по бързо и да си вземем малкия юнак. [smilie=smile3504.gif  ] 

Много здраве и шастие ви желая !


Не всички са като вас.


Имало е доста случаи на деца, запазени...., документите уредени,  но невзети докато осиновителите не решели това.


Едно от тях съм аз, друго писа преди мене - при него си чакали новия апартамент.

Аз съм "чакала" да поотрасна, а съм уговорена още преди да се родя, че да не им цапам и да не им е тежеко с пелени и пр., а и да се уверят, че няма някоя болест да се прояви наследствена.

Сега властимащите нямат толкова шансове да си играят се децата, но и в момента има единици, на които даже и годината на раждане се опитват да им "променят"...

Радвам се да чувам , че нормалните осиновители са повече от извратените.

# 12
  • Мнения: 171
Честито и от мен! Laughing И много щастливи дни от тук нататък. Hug

# 13
  • Мнения: 120
Cenuela, честито! newsm51
Дано по-скоро гушнеш своя малък сладур. Много, много весели и щастлви мигове заедно!
Ще очакваме новини и снимки.

# 14
  • Мнения: 921
                  Момичета днес получихме призовките от съда newsm44.Дълго учаквания ден е 26 март и сме много щасливи.Молим Praynigсе тези дни да минават по бързо и да си вземем малкия юнак. [smilie=smile3504.gif  ] 

Поздрави и мен! Дано дните на очакване минат по-бързо и скоро да се съберете заедно у дома!

Общи условия

Активация на акаунт