Обувки Karyoka и БГ обувки изобщо

  • 78 107
  • 195
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Имате ли? Видях днес много симпатични пролетни модели Karyoka, естествена кожа, 42-46 лв... а Смърфиета ме дразни 'не купувай българско, не купувай българско'...
Не, че ме притеснява чак толкова - аз си ходя с маспродукция от Флавия и Фадо и сигурно съм по-кьорава, отколкото апаратът в оптиката показва, защото не ми е правило фрапиращо впечатление някоя друга да носи като моите обувки... Но все пак?
Имате ли от тази марка и с какви впечатления сте?
И от кои марки обувки (български, по възможност) сте доволни? От кои не сте?

Последна редакция: ср, 14 мар 2007, 13:06 от Мис Бу

# 1
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Флавия са добри, пък в Пловдив е грехота да не пазариш от магазинчето до завода Simple Smile
Кариоката се водят естествени, но миналото лято си бяха с изкуствен хастар 'сичките!
А продавачките си повтаряха "естесвена кожа с естесвен хастар", 'щото това бяха запомнили от предната година...
Бях си харесала страхотен цвят и модел, но заради хастара не ги взех.
Виждала съм интересни на Дама пика - пак естесвени вън и вътре.
И други има, но за тези се сещам веднага.

# 2
  • Русе
  • Мнения: 511
За Karyoka не съм чувала за съжаление, но като цяло съм доволна от българските обувки. Жалкото е, че в последно време им надуха цените, особено на ботушите (това обаче май е само за Русе, тъй като тук има монопол в тази сфера), та си купих на Gianni. Иначе имам на Arise няколко чифта и съм доволна!

# 3
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Имам чехли на Karyokа от 2005 г. - естествена кожа и отвътре, и отвън, ортопедични. След две лета носене и пране почти всяка седмица не са мръднали Peace. Само чакам да се стопли и да ги обуя пак /тъкмо няма да мога да се навеждам за нещо друго освен чехли Mr. Green/.
Мисля да си взема още едни техни, но по-ниски.

# 4
  • Мнения: 639
Аз имах Кариока по-миналото лято.Бяха си естественна кожа и вън и вътре.И миналото лято си ги носих.Доволна съм!
За цената си са супер,но наистина внимавайте с кожата има и от изкуствена.До сега все съм си мислила,че са турски,май и така пишеше на кутията. newsm78

# 5
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
От Флавия и Фадо съм определено доволна.  Laughing
Имам само едни непретенциозни спортни велурени обувки на Кариока, купени от намаление преди 3 години за 26 лв. Мислех си че няма да изкарат дълго, но за мое учудване още си ги нося. Blush Единственото нещо, което не ми харесва е че не са ортопедични т.е. вътре стелката е абсолютно равна.

# 6
  • Мнения: 1 096
Аз съм доволна от Фадо!

Някой да е виждал хубави мокасини, гледам че пак ще са модерни Thinking

# 7
  • Мнения: 10 983
Флавия и Фадо Peace

# 8
  • Мнения: 6 390
Имам чехли на Karyokа от 2005 г. - естествена кожа и отвътре, и отвън, ортопедични. След две лета носене и пране почти всяка седмица не са мръднали Peace. Само чакам да се стопли и да ги обуя пак /тъкмо няма да мога да се навеждам за нещо друго освен чехли Mr. Green/.
Мисля да си взема още едни техни, но по-ниски.
Peaceсъщото
мисля че са доста качествени, и главно ортопедични / което най ме устройва

# 9
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ако не си харесам във Флавия, отивам във Фадо. Хич не се и замислям още колко жени имат такива. В моя офис няма други Mr. Green

# 10
  • Мнения: 5 593
И аз имам от чехлите с ортопедична подметка на Кариока. Останах доволна и си взех и есенни обувки от тях. И от двете имам само добри впечатления.  Peace

# 11
  • Мнения: 4 151
 newsm78 Майка ми си копува обувки "Пещера" и казва,че са супер.А май ги произвеждаха в Пещера,а не ,че се казват Пещера.

# 12
  • Мнения: 5 391
Миналата есен си купих Karyoka, абе поразлепиха ми се малко по едно време, ама истината е, че аз цяла зима не ги смъкнах от краката си, нали беше топло.

А и имаха 41 номер, това след бременността напълно ме устройва Mr. Green

И аз видях, че са пуснали нови, по-пролетни модели, ама подметката им е същата като на тези, които аз имам, та ще се въздържа.

# 13
  • Sf
  • Мнения: 808
Karyoka e марка, която не съм срещала. Знаете ли къде в софийските магазини могат да се намерят?

Иначе съм голям фен на FADO - купувам си всичко от там - обувки, ботуши, чанти Simple Smile Когато има промоция, купувам дори повече неща Simple Smile

# 14
  • Мнения: 2 237
Аз съм си купувала на Кариока и съм супер доволна.Имах кожени чехли от тях,които носих около пет години без да мръднат.При положение че съм човек който бързо съсипва обувки.
Добре че ми напомни,тъкмо се чудех на какви обувки да се спра сега за пролетта.
Иначе моите Кариока си ги купих от Пиротска.

Общи условия

Активация на акаунт