Влага под дивана

  • 884
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 122
Искам да попитам дали някой е имал такъв проблем и как го е разрешил. В новопостроена кооперация сме, живеем от 2 седмици там, но под дивана в хола и то само където е частта с раклата се образува конденз и е постоянно мокро. Преместихме го да не е плътно към стената, сега има около 10 см разстояние, но пак се образува влага. Помагайте с идеи моля  ooooh!

# 1
 Нанесли сте се преди помещенията да са изсъхнали напълно. Изсушете влагата. Вземете си изсушител. Всичко друго е пълна загуба на време ,средства и нерви.

# 2
  • Мнения: 4 546
Нанесли сте се преди помещенията да са изсъхнали напълно. Изсушете влагата. Вземете си изсушител. Всичко друго е пълна загуба на време ,средства и нерви.
абсолютно съм съгласна.  Peace ние така решихме проблема

# 3
  • Мнения: 8 999
Докато не изсъхне всичко добре, винаги ще има конденз. Местете дивана на различни места през 1-2 дни и добре подсушавайте старото му леговище, за да не ви се съсипят настилките, а и мебелта. Ако можете да вдигнете въпросната ракла "на трупчета" - да минава въздух под нея и да не се задържа влагата.

# 4
  • BG
  • Мнения: 794
от тази зима се преместихме в ново строителство. за няколко месеца ни мухляса новият диван, стените също  #Crazy

# 5
  • Мнения: 1 485
Единственото спесение е проветрение дълго време-най-добре лятото ще съхне.Миналата година имахме влага под креватчето на малката,после в хола и отиде и в кухнята.Пръскахме с какво ли не и накрая лятото изчезна.

# 6
  • Мнения: 3
 Laughingеееееййй хора много съм доволна, тази зима минах без конденз - мъжа ми монтира нещо  пластмасово с някаква пластина
 вътре която се отваря като стане по влажно в помещението а особенно в кухнята, не ми е ясен принципа важно е,
че стъклата не течаха взех телефона на фирмата която
предлага това нещо  / 02-962 57 54 или 0888 286 379

# 7
  • Мнения: X
Laughingеееееййй хора много съм доволна, тази зима минах без конденз - мъжа ми монтира нещо  пластмасово с някаква пластина
 вътре която се отваря като стане по влажно в помещението а особенно в кухнята, не ми е ясен принципа важно е,
че стъклата не течаха взех телефона на фирмата която
предлага това нещо  / 02-962 57 54 или 0888 286 379
Къде се монтира това "пластмасово"? newsm78

# 8
  • Мнения: 3
това "пластмасовото"   е вид клапа, монтира се на самата дограма, когато има разлика в температурата от двете страни на стъклопакета клапата се отваря и пропуска въздух  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт