Болки в крачето от настинка

  • 817
  • 4
  •   1
Отговори
Мили мами, много съм притеснена. Сина ми от събота започна да куца и кза, че го боли крачето.В неделя отказа изобщо да стъпва на него и само лазеше по пода.Заведохме го в Пиригов, направиха снимка и нищо.Доктора каза, че няма счупено, навехнато или изкълчено. Посъветва ни да търсим педиатър.Вчера посетихме нашата педиатърка и тя каза, че в резултат на боледуване понякога се получава реактивен артрит, който отшумявал. Пусна ни изследвания на кръв.Мъжа ми сега го заведе и ще чакаме резултатите. Какво ли не ми мина през главата като го гледах как се влачи по земята и още ми е много притеснено, а и този път беше само настинал, дори и температура не вдигна.Още кашля, но той винаги си влачи кашлицата поне една -две седмици.
Другото , което подозирам е, че може да е от имунобора, който пие втори месец.И ние с мъжа ми си помислихме, а и снощи ми се обади зълва ми от провинцията и каза, че на нейна приятелка детето абсолютно по същия начин го боляло крачето преди две седмици.Водили го по какви ли не лекари и накрая дошли в София в Горна баня.Там лекарите казали, че при 20% от децата, които пият имуностимулатори се получава това.Прочетох много внимателно листовката, но там пише, че е безвреден и няма странични ефекти.
Кажете има ли някой с подобно нещо и как са се развили нещата.

# 1
  • Мнения: 8 917
Не мога да дам съвет, но побутвам темата Rolling EyesБързо оздравяване Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 2 162
 Аз съм имала кризи от реактивен артрит и болката наистина е ужасна. Краката ми отичаха, не можех да стъпвам и пълзях точно като твоето дтенце. И нищо не помагаше. Просто чаках да отмине. На мен докторите ми обясниха, че се е появил, заради нелекувани сливици като малка. Ударил ме е в слабото място, както се изразиха. И между другото в моментите, в които съм имала кризите винаги съм била здрава.
За Имунобора нямам наблюдения, но не се ли правеха някакви почивки с подобен род препарати.
Дано се оправите бързо и да не се повтаря.

# 3
  • Мнения: 24 467
Моят син беше опериран, като премахнахме трите сливици на 4 г. и половина. Едновременно с него трябваше да оперират и момиченцето на една позната, но майката се изплаши. Резултатъ беше, че момиченцето просто след последното заболяване на гърлото прояви подобни симптоми- болки в едното краче, като му откриха мисля ревматоиден артрит в следствие на постоянното поддържано токсално огнище в неоперираните сливици. Това стана близо 6 м. след операцията на моя син и след като и на това момиченце трябваше да бъдат отстранени сливиците.
Не че при Вас е задължително е същото, но му теглете една проба и на сливиците, като го заведете при специалист УНГ, както и да му назначат изследвания за ревматизъм или артрит.

# 4
Здравей,
И моята дъщеря преди години имаше подобен проблем, само че и двата крака я боляха. Пищеше от болка и не можеше да ги свива. Ние също я водихме да й направят снимка, разбира се нямаше нищо. Тогава ни казаха, че много често при децата това се получава при настинка. Така че не се притеснявай. С времето ще отшуми.

Общи условия

Активация на акаунт